Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 nap múlva szóbeli érettségi!...

2 nap múlva szóbeli érettségi! Angolból mik a feladatok?

Figyelt kérdés
73%-os irásbelit írtam, de szóban nagyon, nagyon buta vagyok. A max pont 33 kellene az ötöshöz, ez valószínű nem lesz meg, úgyhogy bőven elég ha négyes marad! De hogy készüljek még gyorsan? nincs tétel semmi.. ronatni nem szeretnék. (és zóban tényelg egy nagyon butát képzeljetek el)
2016. jún. 19. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Rosszul számolsz! Értelmetlen a %-ot megadni az írásbelinél, a pont az érdekes. Ha 73%, az 86 pont. Abból ötös már sehogy se lesz. Viszont a négyes az biztos. Hogy készülj? A témák szókincsét nézd át valahonnan. Valamiből csak készültetek az érettségire!
2016. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem igazán..ezek kellenének nekem

legalább minden témakörből 3-4 mondat.

2016. jún. 19. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt vannak (nyilván a nyelvtani részeket ugord át, csak a témákat nézd), ezek minőségéért nem felelek, hibásak, ezeket nem ellenőrzi senki, csak aki akarja, feltölti, de a te igényeidnek ez most meg fog felelni. Mi a fenét csináltatok angolórán?
2016. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, csak a linket nem küldtem el: [link]
2016. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!