E-felvételi gond?

Figyelt kérdés
Ma feltöltöttem a dokumentumokat illetve felvettem a költségtérítéses szakokat az ösztöndíjasok mellé. Elmentettem és kérelmet nyújtott be, jelenleg várakozik az elfogadásra. De szerettem volna sorrendet módosítani az és azt nem engedte (írja is, hogy amíg a kérelmet nem dolgozták fel addig nem lehet új kérelmet ledni). Mikorra lesz kész mert nekem nagyon nem mindegy melyikre vesznek fel márpedig mindkettő esélyes (ösztöndíjasról beszélek, a költségtérítéses az utolsó helyeken lesz).

2016. jún. 20. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Dettó....

De neked is benyújtotta már a kérelmet sorrendmódosításra nem?

Mert én először kitöröltem három szakot, majd utána akartam módosítani és akkor írta ki hogy nem lehet újabb kérelmet beadni. Viszont kérelmek között már ott van a sorrendmódosításom.

2016. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bosszantó...remélem 2 napon belül meglesz és módosíthatok a sorrenden.
2016. jún. 20. 17:13
 3/8 A kérdező kommentje:

Én először felvettem a költségtérítésest, utána kiírta, hogy mentsem, hát mentettem, betette kérelembe ezután már nem tudtam sorrendet módosítani.


Tehát volt 1.,2.,3. hely már korábban bejelölve, ezek a ösztöndíjasok, ma felvettem 2 db költségtérítésest 4. és 5. helyre. És az 1. 2. 3. helyen szereplő szakok sorrendjén már nem tudtam változtatni.

2016. jún. 20. 17:32
 4/8 A kérdező kommentje:

Közben ezt találtam a felvin:


"Figyelem! Ugyanolyan típusú kérelmet (pl. személyes adatok módosítása, vagy jelentkezési helyekre vonatkozó kérelem) csak azt követően adhat le újra, ha a korábbi, hasonló típusú kérelme már feldolgozásra került! Ennek átfutási ideje várhatóan 2-3 munkanap.


Az adatmódosítási kérelmek leadásának és a dokumentumok feltöltésének határideje: 2016. július 12."



Szóval no para :)

2016. jún. 20. 17:35
 5/8 A kérdező kommentje:

4 NAPJA VÁROK ÉS NEM TÖRTÉNIK LÓSZAR SE. MÉG MINDIG "TOVÁBBÍTVA FELDOLGOZÁSRA"...


MI A SZARÉRT VAN ERRE SZÜKSÉG??? MIÉÉÉÉRT? MI A FASZRA VÁRJAK MÉG?

2016. jún. 24. 00:27
 6/8 A kérdező kommentje:
9 nap alatt végre elfogadták...
2016. jún. 29. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is most továbbítva feldolgozásra van kiírva

Már másfél hete.

2016. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A dokumentumok még mindig nekem is, de az nem gond...nekem csak a sorrendmódosítás miatt volt zavaró.
2016. jún. 29. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!