Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvostanhallgatók, emelt...

Orvostanhallgatók, emelt kémia érettségi mennyi idő alatt végezhető el 90%-ra? Magántanár nélkül, könyvekből, nulláról. Napi szintű teljes elfoglaltság a tanulás.

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 13:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10-es, gratulálok a szorgalamdhoz és a kitrtásodhoz.

Hova mész ezzel az eredménnyel?

Végre valaki leírja őszintén, mennyi munkája volt benne.

Mindenhol csak azt olvasni, hogy pár hét/hónap elég a felkészüléshez. Na persze!

Aki olyanokat ír, biztos, hogy nem csinálta végig a folyamatot.

2016. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem a kémiához fél év volt szükség, úgy, hogy heti kétszer két órát jártam tanárhoz, de ott csak számoltunk, tehát az elméletet én magam tettem hozzá, és hozzá kell tennem, hogy az az elmélet bizony egy hétvége volt, a második hétvégén elmélyítettem, majd szépen megoldogattam az elmúlt évek feladatsorait, és 91 %os kémiát sikerült írnom. a számolásban rejlik szerintem a dolog, ahhoz nagyon sokat hozzátettem, ha azt a heti négy órát nézzük tanárral plusz hozzászámolunk minimum 1 órát naponta
2016. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!