Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok egy ilyen...

Mit ajánlotok egy ilyen semmirekellőnek?

Figyelt kérdés

Szóval érettségi után nem tanultam tovább egy évig,idén belekezdtem valamibe azt félbehagytam. Teljesen elvesztem,összeomlott a világképem nem tudom merre tovább. Nincs olyan követendő példa előttem,ami szerint dönteni tudnék. Semmi hobbim nincs,eléggé kiégett vagyok.


Amiben szerintem jó vagyok: rugalmasan állok az emberekhez,tudok megértő lenni,nagyon temperamentumos vagyok,közepes terhelést kiemelkedően bírom,ha valamire rákattanok egészen elmebeteg módon kitartó tudok lenni,jó az eladói vénám és a meggyőző képességem szeretem a pörgést


Ami érdekel: az a biosz,fizika,kémia így tantárgyilag


Amik nekem elvárások: jól keressek ( kb. nettó 300ezer környékén),nagy dolgokat hozhassak létre és legyen rám büszke a környezetem, változatos dolgokat kedvelem a monoton munkákat nem bírom


viszont,ha én úgy érzem túl magasak az elvárások a kitartó pozitív hozzáállásom mély depressziósokat megszégyenítő pesszimizmusba vált és bele se tudok kezdeni az adott dologba, nagyon erős szorongásaim és megfelelési kényszerem van

Amúgy 21 leszek a nyáron és nő vagyok..


2016. jún. 27. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
nehéz ügy...egyetemen gondolkodsz vagy okj-n. Ha egyetemen mennyi pontod lett? Milyen tárgyakat vinnél, miből emelteztél?
2016. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is ne nevezd magad semmirekellőnek! Az látszik a leírásodból, hogy jelenleg nem vagy elégedett az életeddel, és változtatni akarsz, ami pozitív vonás, sokan eddig sem jutnak el.

Ha úgy érzed jó vagy az eladásban, illetve mások ösztökélésében, meggyőzésében, akkor egy jó választás lehet számodra a marketing (nem a call centeres munkára gondolok), vagy ha a meggyőzés részére gondolunk akkor valamilyen tanár is lehetsz még. A tárgyak tekintetében is sok lehetőséged van, mivel ezek jó tárgyak, de ezekhez tanulni kell, ha ezekből elég jó vagy, és szorgalmasan tudsz tanulni, akkor nagy céljaid lehetnek:orvos, gyógyszerész, fogorvos, vagy éppen biomérnök, ami egy viszonylag új szakma, és nagy igény van rá.

Jó lenne tudni, hogy pontosan milyen eredményeid is vannak.

2016. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Orvos? Pszichológus?


Jól keres, ha ügyesen helyezkedik.

Nagy dolgokat tehet.

Büszkék lehetnek rád.

Emberekkel dolgozik.

Bioszos.

Stb.

2016. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus vagy orvos. Utóbbihoz viszont hozzá kell tenni, hogy elég magasak az elvárások már az elejétől, nagy a nyomás, ha ez alatt lebénulnál, akkor nem biztos, hogy neked való. És persze egyikkel sem lehet jól keresni (a nettó 300 ezer eléggé álom szerintem mindkét szakmában).
2016. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!