Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Katona János vezetés oktatóról...

Katona János vezetés oktatóról vélemény? Wekerlén oktat ezüst opel astra-val.

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 13:17
1 2 3 4 5
 41/48 Bakos G. Bence válasza:
Mennyire sérült meg?
2019. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 Bakos G. Bence válasza:
Remélem, jobban van a fiú, minden értelemben! Megkérdezhetem, hogy hogy alakult az úgy azóta?
2019. ápr. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 asdf asdff válasza:

Nekem is volt hozzá szerencsém.

Egy idegbeteg fa** akit nem érdekel milyen szinten vagy amint hibázol ordít egyből.

Én egyszer nemraktam indexet és elhordott mindennek, mekkora egy béna nyomorék vagyok persze ordibálva, de ezekvoltak mégcsak a legszebb szavai. Az ilyennek nincs helye emberek közt.

Első két órán normális volt, a 6. óráról már eljöttem.

2019. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 Bakos G. Bence válasza:

Mit mondott amikor elmentél?

Egyébként sajnos igen, az ingerenciaküszöbe a 0 alatt van, nem véletlen hogy eljárás van ellene...

2019. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
Oktat még?
2020. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Igen, Egerben egy ismerősömet úgy meg ütötte órán, hogy vérzett. Így találtam rá erre a kérdésre. Látom, hogy nem most kezdte.
2021. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 Sipos Attila válasza:
Még mindig oktat Óbudán! Az első 6 órában normális volt. Aztán jött az első ordibálás ilyen olyan hülye vagyok. Nem kellett túl sokat tovább menni és már jött is az első ütés és nem az utolsó. Én egy türelmes ember vagyok úgy gondolom és nem szeretnék visszaütni de eléggé közel járok mert megsérült a kezem az egyik utolsó ütésénél. Így most a tapasztalataim után meg, amiket látok itt tapasztalatok alapján váltásra hajtom a fejem.
2022. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Jelenleg Óbudán "oktat', bár nem értem, hogy ilyen multtal ezt még hogyan teheti meg. A fiam jár hozzá, most tudtam meg, hogy lehülyézi, mindennek elmondja és többször is megütötte. (ezért kerestem és találtam rá erre a csoportra) Szóltam az autósiskolának, hogy azonnal kérünk másik oktatót (de azt mondták, hogy 2-3 hét...). Elképesztő
2022. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!