Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Katona János vezetés oktatóról...

Katona János vezetés oktatóról vélemény? Wekerlén oktat ezüst opel astra-val.

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 13:17
1 2 3 4 5
 11/48 Bakos G. Bence válasza:
Nem lenne ő rossz ember, csak van egy stílusa és erre még ki is van égve.
2018. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

plusz a lányokat "zaklatja", persze nem szó szerint, de teszi a megjegyzéseket, plusz amikor lehet fogdos (fenékre csapás pl). Aki nem úgy megy oda, hogy tud vezetni, annak ajánlom, hogy még az elején váltson.

Utolsó válaszoló sajnálom, hogy Veled is ilyen, de még időben váltasz. Sok sikert a jogsihoz :)

2018. júl. 30. 23:36
 13/48 Bakos G. Bence válasza:
Erről még nem hallottam, de ezek után már egyáltalán nem lep meg, hogy annyi üres hely van nála, hogy gyakorlatilag minden nap többször is mehettem volna vezetni. Téged is zaklatott...?
2018. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 Bakos G. Bence válasza:
Kérdező, kire váltottál amúgy? Te is a Dekmárban vagy?
2018. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
tette a megjegyzéseit folyamatosan, hogy kellene egy nő a házhoz, meg szívesen ad külön órát, hogy gyakoroljam a "bot" kezelést stb, gusztustalan ember. Én végig csináltam nála, már 2 éve. Mindig azt mondta, hogy soha nem fogok önállóan vezetni, meg menjek majd hozzá gyakorolni, ha lesz kocsim. Ahhoz képest önállóan vezetek, bárhova elmegyek, nem okoz gondot a parkolás több, mint 20ezer km-t levezettem már aminek nagyrésze Budapesten volt, a többi autópálya. Persze nem azért, mert ő annyira jól megtanított vezetni, hanem, mert volt bennem akaraterő és szerencsére érzékem is van hozzá. Nem szabad elhinni neki amit mond, mert akkor örókre elmegy az ember kedve az egésztől. Megkeseredett ember.
2018. júl. 31. 11:48
 16/48 A kérdező kommentje:
ja és nem egyszer láttam, hogy ki vannak húzva nevek a naptárban, gondolom ők mind ott hagyták. Sőt volt, hogy épp vezettem amikor hívták, hogy váltanak.
2018. júl. 31. 11:50
 17/48 Bakos G. Bence válasza:
Én leírtam neki SMS-ben, hogy elég kínos, ha vezetés közben ránézek az órára és azt gondolom magamban, hogy ,,Jajj ne, csak fél óra telt el..." Csodálkozom, hogy végig tudtad csinálni, én most 10 óra után egy percet nem tudnék vele tölteni.
2018. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
nekem is volt olyan, hogy úgy éreztem itt a vége, sőt egyszer félreálltam és megmondtam, hogy akkor ez volt az utolsó órám. Aztán persze mondta h normális lesz, nem rám haragszik, nem azért kiabál meg, hogy tudom, hogy milyen a természete és higgyem el jól vezetek. Aztán úgy voltam vele, hogy adok még egy esélyt. akkoriban hónapokat kellett várni oktatóra és nem akartam emiatt időt bukni. Így folyamatosan tűrtem neki.
2018. júl. 31. 15:24
 19/48 Bakos G. Bence válasza:
Gondolom megváltozott utána...
2018. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 Bakos G. Bence válasza:
Kérdező, amúgy a vizsgán sikerült elsőre átmenned?
2018. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!