Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Katona János vezetés oktatóról...

Katona János vezetés oktatóról vélemény? Wekerlén oktat ezüst opel astra-val.

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 13:17
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
Nála tanultam már vagy egy éve. Nem tudom ajánlani. Bunkó és nagyon rosszul oktat. Ha sosem vezettél akkor nála nagyon nehéz megtanulni mert azonnal úgy vesszi hogy te mindent tudsz.
2016. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én érzem így. Állandóan ordibál, és szerinte mindenki hülye rajta kívül. Neked sikerült elsőre a vizsgád?
2016. aug. 8. 10:11
 3/48 anonim válasza:
Semmiképp nem ajánlom. Vezetni azt tud, de tanítani nem. Ha elrontasz valamit, ordít, és elmond mindennek. A végén vagyok, de én már voltam "agybeteg", "kezeltesd magad", "valami nagy gond van az agyaddal", "nyomorék" etc etc. Nem szabad hozzá menni. :)
2017. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:

Sziasztok remélem lesz majd aki tud válaszolni.

Ma voltam életem első vezetési oktatásán eme csodás emberrel. Van valaki aki emiatt a stílus miatt másik oktatót kért?

2018. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim válasza:
Elmebeteg. Üti a tanulóit, volt már feljelentve is. Menekülj!!!
2018. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
4 - váltottal? én annó vegig csinaltam vele, rengetegszer megalázott. Nagyok sok plusz óra kellett, mert kb magamtól kellett megtanulnom vezetni. Azt hiszi, hogy mindenki úgy megy oda, hogy tud vezetni. Bunkó, ordibál. Nem ajánlom senkinek
2018. ápr. 30. 07:47
 7/48 anonim válasza:
Igen, váltottam, de sajnos későn. Addigra lehúzott rólam annyi pénzt(pótórát) amennyit nem szégyellt- és nem szégyellt...
2018. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 Bakos G. Bence válasza:
Tény, hogy ha többedszer nem tudsz valamit azok után, hogy aprólékosan és szépen elmagyarázza, ki lehet hozni a sodrából. De nekem az az érzésem, hogy ha kiabál vagy káromkodik, gyakorlatilag azt is építő jelleggel teszi. Szerintem jó tanár, bőven dicsér is.
2018. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
nekem sosem magyarázott el semmit...
2018. júl. 26. 21:35
 10/48 Bakos G. Bence válasza:
Nos, utolsó válaszoló vagyok megint. 10 óra után most otthagyom. Eddig próbáltam bemagyarázni magamnak, hogy nem olyan rossz, meg amúgy is szokott dicsérni, meg körülbelül elmagyaráz mindent. Ez így is van, viszont ha elszakad nála a cérna, márpedig elég gyorsan bekövetkezik, na akkor kijön belőle az állat. A végén már úgy mentem hozzá, hogy görcsben volt a gyomrom, mert tudtam hogy mi jön ha valamit elrontok és ezért nem tudtam rendesen odafigyelni sem. Kerülje mindenki, egy igazi mátészalkai paraszt.
2018. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!