Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a Felvi-vel, ha...

Mit csináljak a Felvi-vel, ha nem mutatja a hitelesítő adatlapomat a Dokumentumoknál?

Figyelt kérdés

Kéri az Egyéb dokumentumokat (Felsőoktatási oklevél és Tanulmányi eredmények), annyit már sikerült kimazsoláznom, hogy azokat nem kell benyújtanom (gondolom azért kéri, mert megjelöltem, hogy tanulok felsőoktatásban egyébként). Eddig okés.

De e miatt nem látom a hitelesítő adatlapomat sem, ahol a középiskolai meg az egyéb dolgokat vissza tudnám nézni.

Mit csináljak vele?



2016. júl. 8. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A hitelesítő adatlap már nem elérhető ebben a fázisban. Egy ideje már nincs is jelentősége. Ha annak idején nem töltötted le, és nem mentetted el, akkor nem tudod elérni. Egyébként mi szükséged van ezekre az adatokra?
2016. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vissza akarom nézni, milyen eredményeket adtam meg.
2016. júl. 8. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a valóságnak megfelelőket, nem? :D Egyébként úgyis átnézik a feltöltött dokumentumokat, és az alapján fognak pontot adni.
2016. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de volt már egy korábbi kérdésem, ahol egy válaszoló azt írta, hogy ő viszont látja, ott a hitelesítő adatlap a bizonyítványok alatt. De nekem olyat miért nem ír? Sztem azért nem, mert van hiányzó dokumentum, de nekem az nem kell. Kicsit aggódom, hogy akkor nem hiánytalan a jelentkezésem...
2016. júl. 9. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is látszik a hitelesítő adatlap,bár megmondom őszintén nem kattintottam rá,mert épp agyvérzést kaptam,hogy csüt.délben beküldtem az érettségit és társait, de még csak annyi sincs odaírva,hogy feldolgozás alatt vagy valami. Nem azt várom,hogy ilyen rövid idő alatt dolgozzák fel, csak nem ártana valami változás,hogy tudjam megkapták a levelet.Gondolom hétvégén minden áll,de ha kedd reggelig nem lesz változás,akkor fotót is töltök fel róla, aztán válasszák ki melyik a szimpatikusabb formátum :D
2016. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LazarL válasza:
Szóval miután elpostáztad a hitelesítő adatlapot, a képfeltöltést már nem kell hitelesíteni külön?
2016. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!