Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül még olyan...

Yeti41 kérdése:

Van rajtam kívül még olyan szerencsétlen akinek a e-felvin még nem dolgozták fel minden dokumentumát?

Figyelt kérdés
Én már tiszta ideg vagyok, már több mint egy hónapja feltöltöttem és azóta is rajta ülnek. Tudom hogy elvileg 25-ig van idejük, de ez azért már szemétség eddig húzni.

2016. júl. 19. 11:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
mindenesetre a kedves kérdező majd jelezze, ha feldolgozták a dokumentimait, please :)
2016. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
rendben
2016. júl. 19. 12:54
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont 12-én dolgozták fel az utolsó dokumentumomat, de a februárban feltöltött nyelvvizsgámon kb. 3 hónapig "ültek"... Szóval ennyi dokumentum feldolgozásához nyilván idő kell, ezt el kell fogadni:S Az mondjuk igaz, hogy lehetne a rendszer szervezettebb is - pl. miért kell 0 ponttal riogatni egy csomó embert, miért nem lehet addig kiírni, hogy feldolgozás alatt?
2016. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Annyi diák keres nyári melót, az ilyen adatrögzítéshez tökéletesek lennének. Fel lehetne gyorsítani, szerintem. De persze, ez csak az én fejemben van így, biztosan bonyolultabb, mint gondolom...
2016. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 vonószenekar ***** válasza:
100%

Nekem nagyon lelkiismeretesen feldolgozták.

Az általam beírt nyelv helyett azt számolták, ami 2 ponttal többet ért.

Nem gondoltam volna, hogy a bizonyítványt ilyen szempontból is végignézik, hogy segíteni tudjanak.

2016. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egy régebbi pontszámomat kaptam meg, az új kijavított tantárgyamból a tanúsítványt még mindig nem dolgozták fel, ezért kevesebb pontot ír ki a felvi, mint amennyi valójában.

Azon gondolkodom, hogy mivel pontszámításról lehet felülvizsgálati kérelmet benyújtani elektronikusan, ezért holnap este vagy holnapután írok egyet, mert a kérelmet csak 21-ig lehet belküldeni nekik.

2016. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hol lehet a pontokat látni? Egyébként nekem mindenre azt írták, hogy feldolgozva, szóval remélem minden jó. De a pontjaimat nem tudom, hol lehetne megnézni.
2016. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
83%

#17

A pontokat a "Jelentkezések és pontszámok" menüpont alatt tudod megnézni!

2016. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
feltöltötték
2016. júl. 23. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!