Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek gólyatáborba?

Ha nem megyek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Pont akkor utaznánk el amikor az egyetemi gólyatáborom lenne (ELTE) szóval nem tudok majd elmenni. Származhat ebből valami hátrányom? Lesznek így is barátaim az egyetemen?

2016. júl. 27. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az rajtad múlik, de miért ne lennének? :)
2016. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ki fognak utálni...


Komolyan fogalmazva: kezd hozzászokni a gondolathoz, hogy mostantól felnőtt emberek fognak körül venni. Semmi hátrányod nem fog származni az egészből.

2016. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én sem voltam. ugyanúgy ismerkedtem utána, nem azon a pár napon fog múlni .amúgyis változnak a társaságok.akik év elején együtt vannak egy társaságban, a gólyatábor vagy a régi sulik miatt,azok úgyis szétszélednek évközben jó eséllyel
2016. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én sem voltam, sosem származott belőle hátrányom, aki volt, az se ismert senkit, mert az órákon egész másokkal került össze, mint ott
2016. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
gólyatábor általában egy egész karnak van, amikor én voltam az én csapatomban csak 3 ember volt aki ugyanarra a szakra jár mint én, mellesleg nem vagyunk annyira nagy barátok azóta sem. nem ez határozza meg az egyetemi társasági életed, ez majd kialakul. lesznek majd félév közben is egyetemi programok.
2016. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én annak idején voltam gólyatáborban (SZTE), de nem lettem sokkal előrébb, azon kívül hogy jót buliztam. :D Megtudtam néhány hasznos információt, de semmi olyat, amit máshonnan utánajárás nélkül ne tudtam volna megszerezni.
2016. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!