Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem lesz így gond 21 évesen?

Nem lesz így gond 21 évesen?

Figyelt kérdés
Felvettek egyetemre, és most a nyáron töltöttem be a 21-et. 5 éves gimnáziumba jártam, utána dolgoztam egy évet és most sikerült elérnem ide. Nem leszek kinézve, hogy ennyi idősen jutottam el csak eddig?
2016. júl. 28. 12:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy néznek le, sokan kezdik sokkal később az egyetemet. Illetve aki a második diplomáját csinálja, az is bekerül a gólyák közé.
2016. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de nevetséges... felnőtt emberek közé mész: ott már a lényeges dolgoknak kellene számítania.

Miért gondolják annyian, hogy 21 évesen már öregek? Te még le is írod, miért csak most jutottál egyetemre. Mi ebben a szokatlan?

De mégis miért számítana más véleménye?

2016. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Valamiért úgy érzem, hogy baromira le vagyok maradva. Van aki ilyen idősen írja a szakdolgozatot. Én meg most állok csak a rajtvonalhoz. Nyílván az én hibámból vagyok késésben, ezt pedig szerintem sürgősen be kell hoznom.


Válaszokat köszönöm.

2016. júl. 28. 13:04
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással valószínű. Felnőtteket várnak, nem gyerekeket.
2016. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is most kezdem, 21 vagyok. : )

Nekem is kicsit furcsa, hogy rengeteg csoporttársam 18 éves, de ez a 3 év nem jelentős.

2016. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aki 18 évesen kezdi, olyan 21-22 évesen már írhatja a szakdolgozatát, de akkor is rengetegen kezdenek sokkal később. :)
2016. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Valamiért úgy érzem, hogy baromira le vagyok maradva. Van aki ilyen idősen írja a szakdolgozatot. Én meg most állok csak a rajtvonalhoz. "


- És ők mennyit dolgoztak?

2016. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, hogy legalább nem vagyok így egyedül.:)


Ebben igazad van 7-es, hogy valszeg semennyit. Ezen a munkahelyen elég gyorsan sikerült szinteket lépnem, belső versenyeket nyertem, hónap dolgozója lettem stb. :) Remélem máshol sem lesz gond.

2016. júl. 28. 13:20
 9/18 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen kezdem most, örülök, hogy végre csinálhatom, mert eddig nem volt rá lehetőségem.
2016. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is 21 évesen kezdtem tavaly, nekem is voltak ilyen gondolataim, de miután elkezded már nem valszeg nem lesz időd ezen rágódni. :D
2016. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!