Gólyatábor Szegeden?

Figyelt kérdés
Szepteberben kezdem a tanulmányaimat az SZTE n. Kérdésem az lenne hogy megéri a golyatábor? Tapasztalat? :)

2016. júl. 29. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem: ha szeretsz inni, bulizni, sok emberrel megismerkedni, akkor igen. :)


Ha csak amiatt mennél, hogy majd így egy csomó fontos és hasznos infót megtudsz az évkezdésről, de bulizni nem annyira szeretsz/akarsz, akkor nem feltétlenül.

2016. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, sok új embert megismerhetsz ezenkívül sok hasznos információt is megtudhatsz. :) Melyik szakra vettek fel?
2016. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem is Szegeden vettek fel, fogalmam sincs hogy menjek-e a gólyatáborba, kicsit félek tőle. :( Nagyon visszahúzódó vagyok, nem valami partyarc.
2016. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is idén kezdem ott az egyetemet, jogász szakra vettek fel. Én jelentkeztem, mert félek kihagyni, de én sem vagyok valami nagy ivós meg bulizós, remélem így is megtalálom a társaságom. Ti melyik szakra fogtok járni? :)
2016. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát énse leszek az aki mindenkit leiszik az tuti, de jo buli lesz :D

én Történelemre megyek..csak az érdekelt a suliban a lógáson kívül :DD

2016. júl. 31. 19:04
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem is oda vettek fel. Az elején örültem és akartam is menni a gólyatáborba, de megláttam az árát és teljesen elment a kedvem, mert nagyon drága.. Annyi pénzt sokkal értelmesebb dologra is eltudok költeni, majd lesz másik buli, ahol tudok ismerkedni.


Nektek nem sok??

2016. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

17.15ös vagyok

De egy kicsit én is sokallom, de az is igaz hogy nekünk pl 5nap, 4 éjszaka, meg napi 3szor kapunk kaját, szóval így érthető. De ez majd utólag derül ki, hogy megérte e...:D

2016. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3as vagyok. Engem anglisztikára vettek fel.

Szerintem nem sok pénz a gólyatábor, bárhol töltenél el ennyi éjszakát, kb ennyibe kerülne megszállni, itt meg még ételt is kapsz.( mondjuk ki tudja mit.... :'D T.T) :)

2016. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és meddig lehet jelentkezni? :D
2016. aug. 1. 19:23
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2016. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!