Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik kiadást érdemes beszere...

Melyik kiadást érdemes beszerezni a Szentágothai féle Funkcionális anatómia könyvből?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a legújabb 2014-es kiadás nem olyan jó, mint a régebbiek. Inkább próbáljam meg beszerezni a 3 kötetes, 2006-os kiadást?

2016. aug. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A legújabb tartalmaz néhány hibát az első féléves résznél, de ha megnézed az atlaszban vagy figyelsz gyakorlaton, rá fogsz jönni, hogy hibás. Bőven le lehet szigorlatozni belőle, nincs vele semmi gond. Kihagyták belőle az összefoglaló táblázatokat (amik bármelyik másik jegyzetben benne vannak), cserébe összeszedettebb a mediastinum (második féléves anyag).

Szerintem ne vadássz a háromkötetesre, ha agyonhasználtat tudsz venni mondjuk 12ezerért, akkor nem éri meg, inkább egy szép állapotú egykötetes 13ért. Persze mostanság elég sokan hirdetik az eladó orvosi tankönyvek fb csoportban, ha jobban tetszik, vedd meg a régit.

2016. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 kötetes zöldet próbálj meg beszerezni valahonnan. FB-n van "eladó orvosis könyvek" csoport, ott érdeklődj/nézelődj
2016. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát megpróbálom beszerezni valahogy a 3 köteteset. :)
2016. aug. 10. 00:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a régi háromkötetes van, de vizsgaidőszakra mindig kértem kölcsön újat, mert vannak be nagyon jó rajzok, illetve szerintem kicsit érthetőbb is. A legjobb ha a kettőt együtt tanulnod szerintem. A három kötetes pdf-ben ingyen tölthető, így ha nem zavar a gépről tanulás akkor az megoldható.
2016. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ábrákat szerény véleményem szerint Sobottából vagy vmilyen más atlaszból érdemes nézni. Ami ábrák vannak a 3 kötetes funkciban az elég. Sőt, igazából csak a koponyánál az orrüreg megértésénél nézegettem azt csak.
2016. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!