Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szoc. ösztöndíj:ha albérletben...

Szoc. ösztöndíj:ha albérletben lakom de pl szülő támogat akkor ugye nem számítanék önellátónak? Kell így beadni albérleti szerződést? Mit mondjak hol lakok?

Figyelt kérdés
Több pontot kapnék így. Mivel fél árva vagyok, édesanyám nem dolgozik stb. Ha azt mondom hogy önellátó vagyok akkor a nyári keresetem nézik ha jól tudom és nyilván végig diákmunkán voltam.Albérletben lakom, szülő egyáltalán nem támogat, és most nem tudom hogy adjam be a dokumentumokat.Messzi lakom az egyetemtől lakcimkártya szerint, és mivel koleszos nem leszek nyílván megkérdezik majd hogy hol lakom így hogy be tudok járni. Viszont ha önellátóként is adnám be lakcímkártyámon nem szerepel az albérlet. Ez gond lehetne?
2016. aug. 11. 21:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!