Gólyatábor SOS?

Figyelt kérdés

1. Gólyaként vigyek piát? Vagy majd ott lesz?

2. Nagyon gáz lenne, ha szülő/nagyszülő vinne le a táborba? (egyénileg kell megoldani az odajutást, busszal kényelmetlen lenne,én nem vezetek)



2016. aug. 11. 01:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem lehetett bevinni piát, bejáratnál ellenőrizték a csomagokat. Ott lesz pia bőven.

2. Kérdésedre azt mondanám, hogy ha cikinek érzed, kérd meg szülődet, hogy tegyen ki 1-2 sarokkal arréb, ahol a többiek nem látnak meg. :)

2016. aug. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz az, ha a közelben tesznek ki kocsival. De a beiratkozó pulthoz/bejáratig már inkább ne a szülőddel menj oda. Bár szerintem nem érdekel ez senkit.

1. kérdés: ne vigyél piát, általában több van ott, "mint szükséges"... Vagy be sem engedik. De vigyél költőpénzt.

2016. aug. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemfüggő, mi pl. nem adhatunk piát a gólyáknak, míg más egyetemeket sörpipával nyomják le a torkodon a töményet..
2016. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk lehetett vinni alkoholt. Szerintem érdeklődj a szervezőknél.


Nem gáz ha szülő/nagyszülő visz, de szerintem becsekkolásnál már nem feltétlenül kell ott lenniük.

2016. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem apukám vitt, a csomagomat is segített felvinni, sőt, meg is ölelt uána..

Nem értem, ebben mi lenne a ciki.. Örülj, hogy vannak szüleid/nagyszüleid!


Amúgy nálunk se lehetett piát vinni, tényleg érdemes a szervezőktől megkérdezni. Ők a biztosat mondják majd, mi csak találgatni tudunk.

2016. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk lehet majd vinni, meg ott is lehet majd venni, de biztos ami biztos, kérdezd meg a szervezőktől.


Szerintem sem gáz, elég gyerekes viselkedésre vallana, ha valaki ezért kicikiz vagy megszól. :D De ha téged zavar, akkor a legjobb megoldás az, hogy valahol a közelben kiszállsz és egyedül mész már be.

2016. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Matekmumus, te ELTE-re jársz?
2016. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Matekmumus, ez igaz? Kár, pedig amikor én voltam Gyógymatek GT-n akkor volt rendesen mit inni. Vagy a tanáriról írtad?
2016. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!