Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az Óbudai Egyetem...

Milyen az Óbudai Egyetem Mérnökinformatikus karán a matek szintfelmérő?

Figyelt kérdés

Meg kaptam hogy milyen feladatokból lehet de azt szeretném kérdezni hogy ezekből mi szokott a legtöbbször szerepelni benne?

Ha esetleg nem sikerülne az mennyire lenne nagy baj? Mert hát őszintén megnézegetem őket és komoly hiányosságaim vannak amit már elkezdtem pótolni,csak szeretnék előre tájékozodni.



2016. aug. 12. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy lehet e számológépet és/vagy függvénytáblát használni.

Egyébként ha nem sikerül akkor lesz egy plusz óránk, ami nem akkora szívás csak azért mégis elvesz sok időt.

2016. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hello!

Nem lehet használni hozzá gépet és függvénytáblázatot sem.

Nevezetes azonosságok, szögfüggvények (pl. nagyon fontos tudni a nevezetes szögeket fejből, cos,sin: 30,45,60,90 --> google: unit circle), vagy azt, hogy: cos2x+sin2x=1.

Ha nem sikerült elég jól, akkor lesz az első félévben egy 3x45 perces óra, amin az alapozás megtörténik.

Írni kell abból 2 zh-t és ha azok összesített eredménye 50 vagy 60%, akkor tekintik úgy, hogy teljesítetted ezt a felmérőt (Analízis alapok).

Ez feltétele annak, hogy teljesíthesd az Analízis 1. nevű tárgyat.

Egyébként az évfolyam nagyon nagy százaléka megbukik ezen, viszont az évközi tárgyon csak kevesen buknak meg. Jellemzően azok, akik alapvetően CoD-ozni járnak be órára.

2016. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen akkor átnézem.


Amit adtak papírt azon volt olyan feladat amin csak néztem mert sajnos még nem láttam olyat előtte


Akkor nem olyan gáz ha nem sikerül

2016. aug. 15. 01:13
 4/5 anonim válasza:
Lehetséges hogy gépészen ilyen nem lesz? Én nem kaptam semmiféle értesítőt hogy ilyet írnánk és azt sem hogy mikor.
2016. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó kérdés nekem abban a nagy értesítő csomagban volt benne.De lehet hogy csak a villanyosoknak meg a NIK-nek van
2016. aug. 16. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!