Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben valaki tud segiteni?...

Ebben valaki tud segiteni? (töri érettségi őszi)

Figyelt kérdés
Szóval tavaly nemsikerult az érettségi töriből viszont idén bátorkodom megcsinálni ezen az őszin! Munka mellett tanulom a tavalyi és ide tételeket! Viszont az a baj hogy az idei tételekből csak pár van meg! Viszont az lenne a kérdésem hogy a tavalyhoz képest mennyit valtozhattak a tételek? Illetve pontosan honnan tudhatnám meg hogy az idei 20 tétel mi? Ne írjátok hogy megérdemlem meg stb mert ezt en is pontosan tudom és tényleg megérdemlem hogy nem tanultam és ezért most megszívtam! Ha valaki letudná irni az idei 20 tételt annak nagyon Megköszönném vagy csak a témaköröket! Mert a könyveim megvannak azokból kitudnam irni! Azt is írhat aki ugyanigy most ősszel csinálja a törit! Köszönöm mindenkinek! Legyen szép napotok!

2016. aug. 16. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha középszintre készültél akkor minden iskolában másak a tételek, szerintem érdemes lenne megkérdezned a sulit, esetleg a tanárt, aki érettségiztetni fog. Ha emelt szint, akkor az fent van a neten.
2016. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Számomra ismeretlen tanár lesz illetve a suli is ismeretlen! Hát akkor kezdhetem ásni a siromat!
2016. aug. 16. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
És attól,hogy ismeretlen,nem tudod megkérdezni? Max nem mondja meg, de mit veszíthetsz?
2016. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tételeket nem, de a témaköröket meg kell adniuk, amikor jelentkezel.
2016. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!