Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért taníthat még az olyan...

Miért taníthat még az olyan tanár, aki testi fenyítést alkamazott és emiatt elítélték?

Figyelt kérdés
[link]

2016. aug. 17. 15:35
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Gondoltam, rájottem hogy ezért támogatod a gyerekverő "pedagógust". van aki így születik, szeret gyerekeket verni, ezért megy tanárnak.
2016. aug. 20. 01:44
 32/52 anonim ***** válasza:
84%
Láthatóan te is örömödet leled abban, hogy kárt akarsz okozni a másiknak, és sehall-selát módra mindenáron gúnyolódni akarsz rajtunk, csak mert első kézből ismerjük, hogy a szegény bántalmazott gyerek egyáltalán nem egy példadiák, és ne adj isten próbáltunk válaszolni a kérdésedre, de te természetesen nem vagy képes elfogadni csak a saját válaszodat. Akkor mégis mi a búbánatért kérdeztél bármit is? Nekem aztán nem hiányzik, hogy fényezzem az egódat.
2016. aug. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Az nem válasz, hogy a diák nem mintagyerek, ezért megérdemelte a bántalmazást, a tanár pedig újra taníthat és rúgdoshat. Most persze jobban vigyázni fogtok, hogy más ne lássa, ne legyenek tanúk.
2016. aug. 20. 01:59
 34/52 anonim ***** válasza:
84%
Ha sikerül beidézned, hogy bármelyikőnk is írta, hogy megérdemelte, hogy súlyosan bántalmazzák, helyesnek tartjuk, amit a tanár tett, egyetértünk azzal, hogy a tanár vígan verjen bárkit, akit kedve tartja, én komolyan felakasztom magamat. Merthogy, ezek egyikével sem értek egyet, bár te biztosan jobban tudod. De az ötöslottó számait még mindig nem árultad el! Természetesen hagy figyelmen kívül minden érvet, amit itt oldalakon keresztül írtunk, szarj nagy ívből a jogszabályokra, a bírói ítéletre, figyelmet se vegyél a mai fiatalok viselkedéséről, az emberi tűrőképesség fogalmát -ha eddig ismerted- felejtsd el.
2016. aug. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
78%
Minden világos. Büdös perverz disznó tanároknak csak kötelességeik vannak, mert azt érdemlik, illatosat fingó, Barbie-rózsaszínű seggű diákoknak meg csak jogaik. Ennyi. Most már tudjuk.
2016. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért írtad ezt. Igenis joga van a diákoknak elítélt gyermekbántalmazóktól elszigelt környezetben tanulni.
2016. aug. 20. 12:31
 37/52 anonim ***** válasza:
78%
Ezt csak úgy kitaláltad, hogy törvénypontot is tudsz mutatni? Mennyire is jó lenne már, ha az ember megválogathatná, kivel akar együtt élni a Földön. Ha priusz lenne, arról tudna a munkáltató, mert tudnia kell. Ha nem az, és a bíróság nem hozott meg más ítéletet, semmi kötelezettség nincs, tehát marad, hogy te próbálod átkölteni a jogszabályokat. Teljesen más dolog az etika, és a jog. A "jó lenne tudniuk" és a "kötelező tájékoztatni őket" nem ugyan az. És továbbra is, ezzel csak azt érnéd el, hogy romba döntöd az egész életét, amit láthatóan még mindig kifejezetten élvezel, te mocskos disznó.
2016. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Etikára gondolok és nem jogra. Ő az aki a bántalmazással tönkretett egy diákot, ő a mocskos disznó, nem én. Meg szeretném akadályozni, hogy másokkal is ezt tegye. A gyermekbántalmazók sosem gyógyulnak ki, sosem fognak leállni, ha a társadalom nem lép fel ellenük.
2016. aug. 20. 13:30
 39/52 anonim ***** válasza:
91%

>tönkretett

>sosem gyógyulnak ki

He-he, jó vicc volt.

Szóval etikáról beszélsz. Akkor egyrészt ne hazudd azt, hogy "joguk van tudni", másrészt zárhatjuk is a vitát, mert az etika nem kötelezett szabályrendszer, legföljebb a bírónak kell figyelembe venni, de mint már 5. alkalommal mondom, a bírói ítélet nem tartalmazott ilyet.

2016. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Nem hazudok semmit, én az igazságot közlöm mindenkivel, aki veszélyben van. Úgy érzem, hogy ha birtokában vagyok az információnak, etikai kötelességem mindenkivel tudatni, hogy egy elítélt gyermekbántalmazó újra gyermekeket tanít. Miért nem felnőtteket ment tanítani az ítélet után ha valóban igaz az, hogy csak az idegei rosszak és nem élvezetből bántalmazta azt a gyereket?
2016. aug. 20. 17:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!