Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak? FONTOS

Menjek vagy maradjak? FONTOS

Figyelt kérdés

Kéttannyelvű iskolába járok (most megyek 10.-be), amely saját maga szerint nagyon magasra teszi a lécet, de ez a valóságban nem így van. Szokás szerint van nem egy nagyon zűrös tanárunk, engem viszont az aggaszt, hogy ebből kettő érettségi-tantárgyat tanít. Az osztályommal sem jövök ki túl jól. (Valamint az iskolaváltás némi szabadságot jelentene számomra a jövőt illetőleg.)

DE! Van néhány nem elhanyagolható pozitívum: pl. nagyon közel lakok a jelenlegi iskolámhoz, és ha iskolát váltok minden bizonnyal másik városba kell mennem (pl.: Budapestre).

Legyetek szívesek, írjátok meg a véleményeteket, és ha tudtok valami jó iskolát ajánlani, azt is megköszönném.



2016. aug. 24. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mindig nehéz iskolát ajánlani, mert a legtöbb esetben az van, hogy minden neves vagy jó hírű iskolában vannak elvétve 1-2 iszonyat színvonaltalan nem is tanárnak való egyed... ( Ahogy most speciel nálad is ez van ). Arra meg nincs garancia, hogy te nem őket fogod kapni


Szerintem ezt neked kell eldönteni, hogy megéri egy teljesen új közegbe kerülnöd, esetenként nehezebb dolgokat tanulni, vagy behozni a többi tantárgyból való lemaradásod, s pluszban még sokat is utazni....


Ha a többi tárgynál nincsen nagy probléma, ( s ezt én nem értem: "Az osztályommal sem jövök ki túl jól." )akkor maradnék, de a zárójeles részt ha kifejtenéd lehet könnyebben tudnék véleményt formálni ...

2016. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!