Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudják az iskolában hogy...

Nem tudják az iskolában hogy ingyenes a diákigazolvány?

Figyelt kérdés
Tegnap mentem be az iskolámba az osztályfőnökhöz vitzem ezt a nekk adatlapot és azt mondta hogy nem neki kell fizetni, most ő nem tudja hogy ingyenes a diák?mi van ha a titkárságon pénzt fognak kérni?

2016. aug. 30. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Okmányirodába kell intézni. Nekem 1400 ft volt (egyetemi)
2016. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Okmányirodában kell intézni. Az egyetemi igazolványért valóban fizetni kell, de középsulisért/ált. iskolásért nem tudom.
2016. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Szia! 2016. január 1-től ingyenes mindenkinek a diákigazolvány! :)
2016. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem tudnak róla?tőlem ne kérjenek pénzt amikor törvénybe van hogy ingyenes
2016. aug. 30. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam róla, csak nekem is idén kellett csináltatni az egyetemre. De ahogy én sem tudtam, úgy szerintem az osztályfőnököd sem tudja. Szerintem nem kérhetnek érte semmit, ha törvénybe van márpedig abba van. "2016. január 1. napjától ingyenesen igényelhetők az oktatási igazolványok. A közreműködő intézményben 2016. január 1. után benyújtott oktatási igazolvány igénylések esetében az igazolványok kiállítása díjmentes."
2016. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnök azt mondta, hogy nem kell neki fizetni...
2016. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!