Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolványomat csak 12-én...

Diákigazolványomat csak 12-én tudom érvényesíteni matricával, azonban 5-én kezdődik az egyetem. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Most kezdem az Msc-t és januárban végeztem a Bsc-vel, tehát a diákom már lejárt. 5-től tanítás van, így azt szeretném kérdezni, hogy elegendő-e tanulói jogviszony-igazoló papír a diákom mellé (a diákig. ugyanaz marad), vagy meg kell várjam 12-t?

Esetleg más megoldás? Naponta 4 buszjegy kéne, kocsival pedig nem lehet külvárosból az ELTE-re menni reggel 8-ra.



2016. szept. 3. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérj tanulói jogviszony-igazolást
2016. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérj hallgatói jogviszony-igazolást
2016. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elte csak 12-től ad ki jogviszony-igazolást.
2016. szept. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a diákod érvényes okt 31-ig az előző félév miatt.
2016. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocsi elnéztem, hát nem tudom , esetleg ne menj be a héten vagy vmi.
2016. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor ha 12-től adnak igazoló lapot is, akkor az mindegy. Veszek heti bérletet, mert csak most látom, hogy olyan is létezik.


ELTE TTK-ra járok, de vendéghallgató vagyok a Corvinuson is, csak ott kezdődik 5-től az egyetem, de gondolom csak az ELTE-n kapok igazolást, mert az az anyaegyetem - ott pedig ab novo 12-től kezdődik a tanítás, gondolom ezért adnak csak attól a naptól papírt.

2016. szept. 4. 10:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ELTE melyik karán van 5-től oktatás?
2016. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A TTK-ra járok BPM szakra, de a Corvinus is tart órákat, ott kezdődik 5-től az oktatás. Az ELTE-s órák 12-től kezdődnek, mint minden más szakon. Nem jó ez a két egyetemes képzés, eleve szeptember 6-án van a beiratkozás személyesen az ELTE-n, de 5-től már vannak órák.....
2016. szept. 4. 12:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a közlekedést úgy oldottam meg, hogy heti jegyet vettem ami hétfőig érvényes. Hétfőn megkapom az ideiglenes diákot és akkor ugye lehet venni havi vagy szemeszteres bérletet.


Üdv.: egy szintén ELTE-s

2016. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is így fogok tenni, köszi.
2016. szept. 4. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!