Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismertek olyanokat, akik...

Ismertek olyanokat, akik kétes módon jutottak papírokhoz? Jogsi, érettségi, nyelvvizsga, stb? Mit tettetek az ügyben?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy érzésem, hogy az osztálytársam, aki egy hónappal érettségi vizsga előtt hagyott ott minket, és "nem érettségizett" azóta már beszerezte más módon a papírt, mint a szorgalmas tanulás, de konkrét esetről nem tudok :) Mit tennék? Semmi közöm hozzá, az ilyen meg fogja majd látni, hogy a papír max. arr elég, hogy bekerülj egy munkahelyre, bentmaradni csak a papír mögött, ezesetben hiányzó tudással lehet. Nagy eséllyel ez az állásinterjún kiderül.


A jogsi meg szerintem egy nagyon komolyan ellenőrzött dolog, de biztosan nem ülnék be olyan mellé az autóba, akinek egy forgalmi vizsga se sikerült még, mivel lehetnek olyan helyzetek, amiben szükséges a gyakorlottság, reflexek, hogy ne azon gondolkozzon, bal láb kuplung. :)

2016. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgás emberről már én is hallottam. Láttam már olyan embert is aki mások helyet ment be vizsgázni az egyetemen. Én személy szerint semmit se tettem, mert úgy gondolom nem az én feladatom ellenőrizni a személyazonosságát egy csoporttársamnak.
2016. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!