Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy nem érzem magam...

Jogos, hogy nem érzem magam egyetemistának, amiért csak FOSZ-ra járok?

Figyelt kérdés
Oké, hogy ott tanulom az egyetemen, de végül is nem ad diplomát-
2016. szept. 20. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Is-is, nyugi fogják is veled éreztetni lenézően olyanok is, akiknél mondjuk például felvételin több pontod lett csak anyagi körülmények miatt nem engedhetted meg magadnak az önköltséges alapszakodat, ilyen is van szép számmal. Egyébként ez a nagy többség. Az én egyetememen az 50%-a az embereknek ilyen sunyi véleményhuszár. Ha kisebb egyetemen vagy dobd be, hogy te az alapszakodat nagyobb nevű egyetemen fogod végezni, majd figyeld a reakciókat. Egyszerre lesz az arcokon undor, utálat és irigység, de ez így a helyes, mert senki nem nézhet le. Szóval ez is egy lehetséges opció, ha esetleg ez is felmerülne nálad a kérdés kapcsán.
2016. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég jó egyetemen vagyok most is.Inkább egy külsős szemszögéből érzem kellemetlennek, mert ha valaki megtudja, hogy egyetemre járok, akkor már a diplomát is hozzáérti.
2016. szept. 20. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Melyik egyetem?
2016. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Jogos. Ha azt mondod, hogy egyetemista vagy, azt tényleg úgy értik, hogy diplomát fogsz kapni, ha végzel.
2016. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Jogos.
2016. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén fokszos vagyok. Nagyon gáznak érzem, mert sokan kérdezik hová járok... Miután elmondom a kérdésre a választ, akkor diplomát várnak, tovább kérdeznek és magyarázkodhatok.
2016. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!