Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is van hasonló helyzetben?

Más is van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, de problémám van a matekkal.

Novemberben lesz az első zh-m, de jó pár éve nem is volt matekom(dolgoztam). Már most elvagyok veszve, mert az alapok sem mennek. Közben kérdezgetem a többieket, hogy nekik, hogyan megy.. és akikkel szót értek azok mind matek zsenik.. Persze ilyenkor a pumpám is felszalad, főleg amikor mondják, hogy milyen könnyű, csak középsulis anyag, stb. (Jah.. egy matekos osztálynak lehet az volt..)


Szó mi szó, tuti bukta lesz az első zh-m. Egyszerűen nem értem az elméletet sem. Mert hülye jelöléseket kell betanulni. Ezért magolom. A gyakorlathoz meg egy csomó azonosság, stb. kell. Alsó hangon kéne 1-2 hónap amíg csak ezzel foglalkozom, hogy azt a sok évi lemaradást betudjam pótolni.

Az alapoktól elindulni meg nincs idő, mert ha ezt nem tanulom, akkor lemaradok a mostanival.

Tudatosítsam magamban, hogy oké bukta, majd következő évig felkészülök az alapoktól?


(Matektanárra is gondoltam, de novembertől tud csak fogadni, akihez menni akarok. Bár nem hiszem, hogy csodát tud tenni...

Szerencsére más tantárggyal nincs problémám.


2016. okt. 7. 21:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!