Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan menthetem fel magam a...

B.Robi kérdése:

Hogyan menthetem fel magam a tantárgyakból megkeserítik az életem? (LENT! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másodéves Gimnazista vagyok és két tantárgy keseríti meg az életem. Rendészeti Gimnáziumi osztályba járok ezért van Önvédelem nevezetű tantárgy. Egyébként Jogász szeretnèk lenni csak ezért választottam a tagozatot. Önvédelem: utálom a tanárbácsit aki tanítsa. Nagyon erős, szigorű és nem ritkán az ötögetéssek fegyelmez. (Pofonok, combrúgás, gyomros stb.) Meg egyébként is a gyakorlatokat is nagyon erőteljesen csinálja. Az egész óra egy fájdalom számomra. Hogyan tudnám leadni vagy valahogy megszabadulni a tantárgytól????? ( szakmai tárgy)


Matek: alap számokat nem tudok összeadni, keverem a jobb és a balt. Ilyen indítékkal el tudom indíttatni a felmentésemről szoló eljárást? Vagy hogyan szabadulhatok meg tőle???



2016. nov. 6. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi koze a jognak es a rendeszeti iskolanak. Jogra jo emelt magyar es emelt tortenelem kell leginkabb. Meg nyelvvizsga. Ha pedig ekkora gondjaid vannak a matekkal, akkor valahol a Statisztika 1. vagy a Kozgaz 1. elnevezesu targyakon el is buknal.
2016. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Márpedig van esélye a kérdezőnek, hogy ügyvéd, vagy akármi legyen. Anyám mesélte, hogy az ügyvéd a múltkori tárgyaláson két törtet nem bírt összeadni... :'D :'D
2016. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!