Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi értelme van maradnom...

Mi értelme van maradnom egyetemen ha tanulás nélkül is kaphat valaki diplomát?

Figyelt kérdés

Oké.. ne magammal foglalkozzak. Igen. Tudom.

De van szakunkon egy csaj aki állandóan mindent kipuskázik. Meg másokat baszogat zh közben hogy segítsenek neki.. na egy ilyennek sikerült minden zh-ja mert sosem bukott le. Több tárgyra kap megajánlott jegyet mint én aki rohadtul sokat tanultam mindenre. Ő ugyanúgy megkapta az egyik leghúzósabb tárgyra az aláírást mint én aki 1 hétig azt tanultam.

Minden rohadt zh után rám ír hogy nekem sikerült-e és mikor írom hogy nem akkor mondja hogy "jaaj képzeld nekem 72% :))) majd segítek jó? "

Mégis mit ?? kipuskázni?

Most egyetemen komolyan ez fog menni? Hogy nem is kell tanulni csak jól puskázni és megvan minden??

Legutóbb zhn leejtette a telefonját is amiből írta ki a puskát de tanár nem vette észre.

Undorító kárörvendő csaj.

Oda megy tanárhoz és ha nem sikerült egy zhja akkor már meg mentegetőzni hogy neki középiskolában nem volt ilyen tárgya és mindig mással iratta meg a beadandóit is.

Ezt így elmondta egy tanárnak.

Most szerintetek???


2016. nov. 11. 17:56
 1/9 A kérdező kommentje:

Engem ez veszett mód felcsesz nem érdekel.. nem tehetek róla. Én tanulok mint a kis hülye más meg igy megkapja..

Hát akkor én meg szépen kiiratkozok a pcsba mert én nem azért jöttem ide hogy mindent kipuskázzak, és ha nem sikerül menjek a tanárhoz nyávogni meg nyalni.

Mégis mi ez?!...

2016. nov. 11. 17:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneke a vilag. A valo eletben is sikeresebb lesz nalad. Most ilyen vilagot elunk. Nem tudsz mit tenni. Minel hamarabb elfogadod ezt, annal konnyebb, boldogabb eleted lesz. En mar dolgozom, s munkahelyen ugyanez megy.
2016. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ch.. megyek kiiratkozni.
2016. nov. 11. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha nem reál szakos vagy akkor ez várható... reálon azért a munkahely el is vár dolgokat:)
2016. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

brutál totál humán szak.

Jog.

2016. nov. 11. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg majd melóhelyet nem fog találni:)

Max ha térdel érte. Jognál vágni kell a dolgokat, vagy kirúgnak:D

2016. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiiratkozol akkor te segédmunkás leszel ő meg diplomás. Ez hol is revans neki? Magadat bünteted. Csak én nem értem a logikát? Ha már a hülyének is lehet diplomája, akkor neked milyen sorsod lesz ha neked nincs?
2016. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Enn
2016. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi ésszel nem sok.
2016. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!