Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Késő már elkezdeni érettségire...

Késő már elkezdeni érettségire tanulni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
hát én áprilisban kezdtem el.. ha 0ról és am is rossz tanuló vagy akkor igen. ha nem akkor még nem.
2016. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis :)
2016. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Még ha rossz tanuló vagy , akkor sem késő elkezdeni rá tanulni. Ha csak az a cél, hogy a kettes meg legyen, sima dolgod van még. Ha most neki állsz nem lesz gond.
2016. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Mibol all az erettsegi?


Magyar: irasbeli irodalom reszen konkretan a jozan paraszti esz eleg, illetve egy novella egy vers es egy osszehasonlito elemzeses feladatot, melybol egyet kell valasztanod. Ha tudod az elemzes szabalyait es tudsz fogalmazni, nem erhet meglepetes. Nyelvtant meg kell tanulni, szerintem nagyon utalatos targy, sose szerettem, de nem egy ep eszu embernek nem okozhat nagy fejtorest. Szobelin meg adottak a tetelek, igy nem talalkozhatsz semmi ismeretlennel.


Matek: vilageletemben utaltam, de gond belkul megirtam 5-osre, figyeltem oran es gyakoroltam.


Tortenelem: Ugye van egy csomo tema, ami minden evben jelen van. Masreszrol a tetelek nagyhanyada az alapmuveltseg reszet kepezik, a maradekot meg be kell magolni es kesz. Hasznalhatsz atlaszt, ami konkretan egy legalis puska, illetve az esszeknel es a forras is jol eligazit. Szobelin megintcsak adott, hogy mibol keszulni, es amit szobelin kerdeznek egy az egyben bennevan az irasbeli kocetelmenyben.


Idegen nyelv: leginkabb angol, hacsak nem valami mas nemzetisegi gimnaziumba jarsz. Szerintem nem is nagyon lehet keszulni ra. Ha beszeled az adott nyelvet, akkor egy marha konnyu felmero(cske) az egesz.


A szabadon valasztottad rajtad mulik.

2016. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen alapjaid vannak és milyen szinten akarsz érettségizni.

Középszinten, ha eddig nem voltak nagyobb gondjaid, akkor még áprilisban is ráérsz átfutni:)

(Emelt az más kérdés, főleg, ha nincs belőle faktod - akkor ez a legutolsó pillanat, ha tényleg jó eredményt akarsz elérni, de még akkor is esélyes.)

2016. dec. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!