Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közepes egyetemista tanuló +...

Közepes egyetemista tanuló + sikeres jövő?

Figyelt kérdés
Sokszor elgondolkodtat a tény, hogy nem én vagyok a legjobbak között, de vajon milyen jövő vár rám? Ezt konkrétan úgy értem, hogy elszántnak érzem magam, szorgalmasnak de azt a határt nem tudom átlépni, hogy este tanuljak. Márpedig hatarozott véleményem, hogy azok akik este tudnak tanulni a legjobbak között vannak.Én sajnos nem, de ettől függetlenül talpraesettebnek érzem magam pár embernél, ha mondhatok ilyet: jobban vág az eszem; a lényeg viszont, hogy tudván sosem leszek tanulásban az elsők között, de vajon vár rám egy olyan karrier amit elképzelek magamnak? Magas beosztásban dolgozni,olyan idealis kedves, rendes vezetőtípust tudnék magamnak elképzeln. Sikeres jövő elé nézhetek?

2016. dec. 16. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ennyiből ezt a kérdést nem lehet megválaszolni. Pl. nálunk nem igazán számít, hogy hányas tanuló vagy, ha közben dolgozol. Nálatok az emberek hány százaléka dolgozik? És te benne vagy? Mennyire tudod beosztani az idődet? Az esti tanulás hiányát úgy érted, hogy soha semmilyen körülmények között sem, vagy úgy, hogy a négyeshez (hármashoz...) nem kell este tanulni, mert elég jól osztod be az idődet? Milyen a kapcsolati rendszered? Mennyire barátkozol könnyen? Mennyire tudod diplomatikusan kifejezni a véleményedet?


Igaziból az, hogy milyen tanuló vagy nem igazán számít. Szóval kitartást koncentrálj a terveidre, és vállalj plusz elfoglaltságokat az egyetem mellett, amik előreviszik a karrieredet. Mást úgy sem tudsz tenni. De persze, ha eleget dolgozol és jó helyen, akkor simán.

2016. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Egészen biztosan sikeres jövő elé nézel. Mindenki nagyon szereti a nálánál kevésbé okos embert és te pont az vagy. Téged választanak majd a sok okos közül, tőled ne kell tartani, hogy árnyékot vetsz a főnöködre. Hidd el, sokra viszed majd.
2016. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

Az első kommentelőnek: vegyész bscn vagyok másodéves, nem igazán dolgozik senki még mert a szak eléggé sok tanulást igényel. Nagyon kevés idő jut magunkra még a közepes átlaghoz is!Én úgy érzem, hogy az emberek bátran fordulnának hozzám, jól kijövök másokkal. Emiatt is érzem azt, hogy belolem válhat egy idealis főnök, egy fantasztikus csapatmunka irányítója. Viszont az hogy szaktudas.. azzal a résszel, nincs bajom , hogy valami bonyolult feladatot ne értsek meg. Csak egyszeruen az anyag, a tanulás sok az idő kevés, hogy mindent kellő reszletességgel megtanuljak.

2016. dec. 16. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
A főnököknek a rendszert kell átlátni. Ezzel a leírással szerintem némi céltudatossággal reális esélyeid vannak. Sok sikert!
2016. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!