Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha csúszok az...

Nagyon gáz ha csúszok az egyetemen 2 félévet? Nem lustaság miatt.

Figyelt kérdés

Most kellene végeznem, de nem fogok, mert az egyik tantárgyam nem lett meg időben. Épül rá más tárgy is és sosem hirdetik meg vizsgakurzusként, tehát a csúszás elkerülhetetlen.

Nem akarok magyarázkodni, de az egyetem első félévétől kezdve dolgoznom kellett a suli mellett, mivel a szüleim nem tudtak anyagilag támogatni szinte semmilyen szinten. Ha munkában töltött 90-100 órát (havonta) tanulásra és órára járásra fordíthattam volna, most nem itt tartanék nyílván.


2016. dec. 19. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj nem gáz 1 év csúszás. Nekem van vagy már csak volt egy csoporttarsam, aki évek óta járt már, szerintem simán lehetne végzős is, de még mindig van 1. És 2. Éves tárgya. És ugye azok is épülnek valamire.
2016. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyetemi szinten ez mar nem szamit egyedulallonak. Massal is elofordult. Az a lenyeg, hogy tudod, hogy miben hogyan tudsz javulni, es tanulsz a hibaidbol. Raadasul TE tudod, hogy nem lustasagbol adodnak a gondok. Mas velemenye meg nem oszt nem szoroz. :D
2016. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Magad miatt végzed az egyetemet gondolom, szóval neked kell eldöntened, hogy belefér-e ez a +1 év.
2017. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!