Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztályváltás. Ti mit csinálná...

Osztályváltás. Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem érzem túl jól magam az osztályomban a gimiben, nemrég elgondolkodtam azon, hogy átmennék egy velem egy évfolyamos osztályba, akikkel nagyon jóban vagyok, szoros kapcsolatot ápolok. Tanulmányilag nincs akadály, azonban a mostani osztályfőnököm szerint nem ez lenne a legjobb megoldás, és azt mondta, adjak még egy esélyt az osztálytársaimnak (már nagyon sok esélyt adtam nekik), akik lehet sejtenek valamit, és most jópofiznak velem, miközben a másik osztály osztályfőnöke befogadna és tárt karokkal várnak már engem. Ha átmennék, nem tudom, hogy tudnék a mostani osztálytársaim szemébe nézni, viszont talán jobb lenne nekem. Mindenesetre én azt a döntést szeretném hozni, ami mindenkinek a lehető legjobb. Ti hogy döntenétek a helyemben, hol folytassam??? Válaszaitokkal sokat segítenétek, köszönöm! :)

2017. jan. 13. 20:37
 1/5 anonim válasza:
Szia! Èn a helyedben átmennèk ,ha nem èrzed jól magad a "környezetben". Semmi èrtelme nincs ,hogy olyan helyen legyèl ahol nem vagy szivesen,ez a tanulmányaira ès kèsőbb az önbizalmat is hatással lehet . 🌼
2017. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is átmennék, nem is kérdés.
2017. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átmennék.
2017. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy mindenkinek jó legyen, hanem hogy neked. Hiszen a te életed. Én biztos átmennék a helyedben. Talán még a héten meg is oldható az átkerülés.
2017. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj àt
2022. júl. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!