Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell tenni akkor ha...

Mit kell tenni akkor ha javítani akarok egy érettségit? (matek) Lehet egyáltalán ilyet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudtam eddig hogy csak szintemelőzni lehet, viszont van olyan ismerősöm, aki a tavalyi után idén újra középszintet írt, szóval őszintén szólva már fogalmam sincs, én is örülnék ha válaszolna valaki. Bocsi az offért.
2010. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Ebben az érettségi időszakban nincs lehetőséged javítani belőle, kivéve, ha emeltszintűztél, mert akkor még van egy szóbelid, amin tudsz pár százalékot szerezni...


Viszont a következő érettségi időszakok bármelyikében be tudsz jelentkezni javítóvizsgára, viszont ez, miután rendelekel már érettségi eredménnyel pénzbe kerül, hogy emnnyibe, az a oh honlapjáról megtudható.


Rem segítettem.

2010. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, lehet javítani, de most nem, csak ősszel legközelebb, vagy jövőre.
2010. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A tanuló jogviszony megszűnése előtt csak szintemelőzni.
2010. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!