Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újra írni az érettségit...

Újra írni az érettségit (javítani)?

Figyelt kérdés

Rosszul fog sikerülni az érettségim örülök ha mindenből megkapom a kettest (mindez az izgalom miatt) ...hallottam hogy ki lehet javítani októberben az érettségit, és letehetem más tantárgyakból is. Az érdekelne hogy működik ez? Hogy kell jelentkezni? Mennyit kell fizetni melyik tantárgyért...?

Még nem tudom hova mennék tovább, de ha majd megvilágosodok jó lenne ha valahova felvennének, de így 2es érettségivel nem fognak.


2010. jún. 16. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ismétlő érettségit kell majd tenned, érdeklődj az iskoládnál.
2010. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Izgalom miatt, mi? Ha tanultál volna 4 éven át, akkor nem itt tartanál. Lehet javítani, rohadt drágán és kb semmitsem fog érni, mert ha most nem tanultál, akkor sem fogsz.
2010. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Okj-s sulikba simán felvesznek, nem nézik az érettségit, pl:

[link]

2010. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Had tudjam már én hogy mikor akarok tanulni... :-) köszi.


Akkor megérdeklődöm bent a sulinál.

Valószínűleg előbb Okj-s valamit csinálok majd, nem fősulit, de hátha egyszer mennék fősulira...ki kell javítanom a jegyeket, meg bioszból, és fizikából is leérettségiznék

2010. jún. 17. 05:51
 5/6 anonim válasza:
100%

jaj hagyjuk már ezt a látatlanban kioktatlak dolgot...

én ugyanúgy elrontottam a szóbelin a fontosabb eredményeimet, szóval ugyanúgy megyek ismétlőre...

2010. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
én is izgultam mégis 4-es 5 öseim vannak
2010. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!