Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Leadható a szakdolgozat a...

Leadható a szakdolgozat a konzulens engedélyezése nélkül? Ma-holnap le kell adnom, nincs több idő, bő egy hete elküldtem neki emailben, de nem reagált (még) egyáltalán.

Figyelt kérdés

Tudom hogy mi a hivatalos. A konzulens jóváhagyását követő szakdolgozatleadás. De egyszerűen nekem le kell, kellett volna már adnom. Meg se álmodtam volna, hogy egy teljes hét alatt nem nézi át, nem kapok "zöld utat" tőle, egyszerűen nem értem... Pedig tudja, hogy nekem ez mennyire súlyos következményekkel járhat, ha most már nem adom le. Sajnos többszöri nekifutás ez a szakdogának, több "dobásom" már nincs, vagy most.... vagy búcsút inthetek a 4 évnek, amit ezen a szakon töltöttem.


Szóval, mit csináljak? Köttessem be így is "átnézetlenül", korrekturázatlanul?? Végülis, ennél többet már nem veszíthetek...


2017. jan. 23. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egy hét alatt rákérdezhettél volna nála.

de ladhatod igen, a konzulens egy lehetőség nem kötelező

2017. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

miért kérdeztem volna rá egy hét alatt?

Úgy gondoltam egy teljes hét csak kell neki (egyéb teendői mellett), hogy átnézze. Nem szabhatom ki neki, hogy két nap és ide vele.


De akkor nem gáz, hogy a jóváhagyása, támogatása nélkül adom le? Így perpill azt sem tudom milyen esetleges kritikus hibák vagy hiányosságok vannak benne...


vagy adjam le lesz ami lesz alapon, végülis nekem már nincs több vesztenivalóm

2017. jan. 23. 22:22
 3/4 Donald J. Trump ***** válasza:
Telefonon, személyesen nem kerested? Ha már ez az utolsó dobásod, akkor mássz a nyakára, sok olyan konzulens van akinek csak nyűg a hallgató szakdogája, ők nem feltétlen törik magukat az ügy érdekében.
2017. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem most már add le!

De azért elég nagy felelőtlenség volt tőled, különösen, hogy ez az utolsó esélyed, hogy nem küldted el neki legalább egy egy héttel hamarabb! Mert ugye azt mondod, tulajdonképpen már le kellett volna adnod: szóval mihez kezdtél volna vele, ha mondjuk akár 2-3 nappal ezelőtt visszaír egy olyan listát a javasolt változtatásokról, amik mondjuk egy nagyobb fejezet teljes átdolgozását kívánják meg?

Időt kellett volna hagyni többszöri konzultációra + köttetésre + váratlan eshetőségekre is!

Ne kend a tanárra, ha nem sikerül lediplomáznod, az egyedül a TE hibád lesz!

2017. jan. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!