Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez őszinteség...

Szerintetek ez őszinteség vagy féltékenység vagy valami más?

Figyelt kérdés

Nos szemléltetem hogy mi is történt pontosan.

Van egy srác aki bejön nekem már egy ideje (K). A kapcsolatunk melyét most nem firtatom mert bonyolult de annyit mondok hogy nem vagyunk együtt (és nem igazán tisztáztuk hogy miként érzünk no mindegy). Szóval az egyik barátnőmnek (T) is bejött ez a srác de csak ezt nemrég közölte velem, holott ő már rég tudta hogy velem mi a helyzet. T azt mondja hogy már nem érez utána semmit. Van egy másik barátnőm is (N) akinek abszolúte nem jön be a srác és tudom hogy ő csak szivatni szokott hogy "jóképűnek találja ".

Na az történt hogy T egyik napról a másikra hírtelen bejelentette hogy én egyáltalán nem illek össze K-val és N jobban passzol hozzá. (Holott már nem egy személy mondta ennek az ellenkezőjét ) . T elkezdte firtatni a dolgokat és érveket mondott nekem N et pedig biztatta hogy inkább neki kéne vele lennie. (T be magyarázta N-nek hogy felejtse el azt a fiút aki neki tetszik és K-val foglalkozzon de szerencsére van esze N-nek és megnyugtatott hogy nem venné el előlem K-t)

Szerintetek miért csinálta ezt T? Magára akrta felhívni a figyelmet vagy nekem akart rosszat??



2017. jan. 26. 17:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába tettem be sajnálom
2017. jan. 26. 17:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, lehet, hogy féltékeny volt.
2017. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
49%
Nem értem, hogy miért okoz gondot nektek lányoknak ezt higgadtan és őszintén megbeszélni, főleg ha elvileg barátnők vagytok
2017. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!