Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A SOTE meg tart tanfolyamokat...

A SOTE meg tart tanfolyamokat emelt biosz es emelt kemia erettsegi felkeszitesere?

Figyelt kérdés
Az erdekelne hogy mikor van es hogy mennyibe kerulne. Ha valaki volt mar mennyit segitett neki es mik voltak a tapasztalatai? Az idopontot es az arat azert kerdezem mert megneztem az oldalukat de az tobb eves hirdetes volt,amit lattam. (Vagy csak en vagyok bena es nem talalom sehol az infokat). Orvosira szeretnek menni de ugy erzem eleg gyer a tudasom (leginkabb kemiabol) es sztem eleg sokat segitene. Elore is koszi a valaszokat! :)

2017. febr. 3. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyéves tanfolyamok vannak, féléves azt hiszem, nem indul, újra csak jövőre. Tavaly jártam rá, de nekem nagyon frontális volt, bent ültünk heti kétszer másfél órát, és hallgattunk egy előadást, ami a középsulis biosz volt, csak sokkal jobban kibővítve, ami nagyon érdekes lett volna, ha nem negyven óra plusz faktok közben járok el rá annak a reményében, hogy felkészülünk az érettségire. Szimpi volt a tanár és érdekes dolgokat mondott, de szerintem max tizenegyedikesként érdemes eljárni rá, tizenkettedikben csak az idődet rabolja, ha egyébként van könyved és biosz órád.
2017. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az SE főoldaláról egy kattintás az IDEI információk oldala:

[link]

De ahogy látod, szeptemberben kezdődtek a kurzusok, ebbe már késő becsatlakozni - de pl. a Trefortról tudom, hogy januárban is szokott intenzív kurzusokat indítani, keress rá náluk!

2017. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Trefortot én is ajánlanám. Én is a biosz előkészítőjükre jártam,jó tapasztalatom volt velük.
2017. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!