Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Zavarna, ha a...

Egyetemisták! Zavarna, ha a lakótársatoknak lenne macskája?

Figyelt kérdés

A te szobádba nem mehetne be. Nem rongálna és a lakótársatok rendesen takarítana utána, nem lenne büdös, koszos.

Zavarna, ha a közös helyekre bemenne a macska? És az, ha csak a lakótársatok szobáában lenne?



2017. febr. 5. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lesz mindenem macskaszőrös, nem kerül az ételbe a szőre, nem eszik bele a macska a kajába és szobatiszta (meg takarítják az almot) akkor kapna egy esélyt.


Szeretem a macskákat de láttam milyen amikor szabadon randalírozhat és nem takarítanak utána. Mindenen állt a macska szőre, a függönyhöz ha hozzáértem szállt a szőr, széttépte a kárpitot stb. Úgyhogy ez miatt kissé aggódnék, én valószínűleg azért tartanék egy próbaidőt, hogy akkor 3 hónapot kap a macska ha minden okés maradhat, ha sok a gond miatta akkor mennie kell.

2017. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Igen, zavarna. Szeretem az állatokat, de kint a helyük.

A nagyon macskás emberek simán megsimogatják, és utána elfelejtik a kézmosást, és nyúlnak mindenhez.

Nekem nem pálya.

2017. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ápolom a macskát, takaratom a szőrét is. Szerencsére nem szaggatja a bútorokat, van kaparófája, szobatiszta, az alom kint van az erkélyen, ahova van neki acskaajtó. Ivartalanítva van.

Emberi ételbe sosem evett eddig bele.


Csak szívesen kimegy a konyhába és néha felugrik az asztalra. Én minden reggel és este lefertőtlenítem az asztalt, plsz étkezések előtt is (kb 15 mp-et vesz igénybe).

2017. febr. 5. 22:31
 4/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk.. nem szoktam minden simogatás után megmosni a kezem.. Szerintem ez azért fura. Egy oltott, tiszta állatról van szó. o.O


A családomnak még sosemkapott semmilyen betegséget emiatt.

2017. febr. 5. 22:32
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen zavarna, nekem ne mászkáljon egy macska a konyhaasztalomon. Én nem egyeznék bele, bocsi.
2017. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És ha nem mehetne ki a konyhába, csak az én szobámban lenne? (Ez is megoldható.)
2017. febr. 5. 22:35
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A szobádban azt csinálsz amit akarsz, az nem érdekelne, de mint tudjuk ez úgysem működuk. Ha épp nem vagyok otthon te úgyis kiengeded a macsekot, aztán ha meg kiderül csak feszkó van.
2017. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Mi a fenének kérdezősködsz olyanoktól, akiknek semmi közük hozzád?! Keress olyan lakótársat, aki bírja a macskákat. Ilyen egyszerű.
2017. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#7 Én nem vagyok ilyen... Ha valamiben megállapodnánk, akkor azt be is tartanám. Nem kell rögtön a rosszat feltételezni :)

De értem, neked nem lenne pálya. Köszi a visszajelzést!

2017. febr. 5. 22:42
 10/18 A kérdező kommentje:
#8 Azért csak szabad kérdezősködnöm, nem? Nem kell, hogy értelme legyen.
2017. febr. 5. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!