Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnám fel (vissza)...

Hogyan hozhatnám fel (vissza) a matektudásomat?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem, és szeretném megütni azt a 470 pontot. Viszont ehhez kéne egy 95% körüli matek.. Régen mindig is jó voltam matekból, A középiskolába való felvételi, igaz nem nagyon kunszt, de 47/50 pont lett anno. Mindig is ment matek, nem volt olyan, hogy valamit ne értettem volna, ötös voltam mindig. Egészen tavalyig. Nem volt kérdés számomra a matekfakt, viszont az egészségügyi állapotom nagyon reromlott, sokat hiányoztam, és sajnos volt, hogy egyest írtam. Összességében tavaly négyessel zártak évvégén. Idén már jobban megy, de még mindig vannak hiányosságaim, főleg tavalyról. Kedden írtam egy (2009) érettségit, és 80 pont lett, ami elég gyenge. Hogyan tudnám ezt felhúzni?

2017. febr. 9. 15:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!