Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha utál a tanárod mit tennél?

Ha utál a tanárod mit tennél?

Figyelt kérdés
Van egy tanárnőm, aki elsőtől valamiért nem kedvel. Most negyedikes középsulis vagyok. Idegennyelvet tanít. Igaz, hogy nincs jó nyelvérzékem, de minden órára készülök. Állandóan lepontozza a dolgozataimat. Ha feleléskor gyorsan beszélek azért kapok rosszabb jegyet, ha a következőben már lassabban mondom, akkor azért kapok rosszabb jegyet. A héten több házidolgozatot kellet leadnom. Elsőként adtam le mindet, alig volt benne helyesírási hiba, mégis egyest kaptam rájuk. Nem tudom mit tehetnék. Először azt gondoltam biztos így akar ösztönözni, hogy lepontoz, de e hét után rájöttem, hogy simán gonosz velem. Sajnos nagyon szerény és csendes vagyok, és nem nagyon szoktam aktívkodni az órán, de a tanár is látja, hogy mindig felkészült vagyok, legalábbis a dolgozataim alapján azt kell, hogy lássa. Hogyan tudnám azt elhitetni magammal, hogy ezt motivációként éljem meg, és ne úgy magamnak is elhiggyem nem tudok semmit?

2017. febr. 19. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszéljetek osztályfőnökkel vagy a szüleid a tanárral mikor van fogadó óra, hogy miért csinálja ezt.


Ha semmi változás nincs akkor próbáld átkérni magad masik tanárhoz.


Ha tisztelettudó vagy és rendesen készülsz az órákra akkor nem tudom mi baja lehet veled. Csak azért mert nem vagy neki szimpatikus még nem kéne lepontozni a dolgozataidat.

2017. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!