Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az autós iskolába jegyzik azt...

Az autós iskolába jegyzik azt hogy a tanuló mennyi vezetési órát fizetett be eddig? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 30 órát befizettem az oktatónál de számlát nem ad sose csak azt mondja hogy"itt húzom ki a szemed láttára."

Nekem ez kicsit gyanús és nem tudom hogy valóban arra ment a pénz amire kell vagy szépen lazán lenyúlja..A karton rendben alá van írva...Ja és azt is mondta hogy országútra nem megyünk mert a városba kell megtanulni vezetni.


2017. febr. 19. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Apukám 20 éve dolgozik oktatóként, ő is kb. így csinálja, hogy feljegyzi a noteszébe ki mennyit fizetett és ennyi. Ha be van írva a kartonba az óra akkor nagy bajod már nem lehet belőle, az autósiskola vezetője ugyanis a kartonba beírt óraszámok alapján kéri a pénzét (mondjuk ha 3000 ft egy óra, abból 4-500 forint általában a suli vezetőjéé). A lényeg itt, hogy 30 óra legyen beírva, akkor mehetsz vizsgázni. Ha esetleg többet vezetsz, de 30 órát ír csak be az oktató, az rendben van, szoktak így néha trükközni, de az neked nem számít. Ami neked egyedül számít, hogy a 30 óra meglegyen papíron :)
2017. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és az országútról: elvileg oda is mennetek kellene, de annyiban igaza van az oktatódnak, hogy városban sokkal nehezebb vezetni. Aki azt tudja, annak az országút is menni fog.
2017. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!