Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem másfél sor tejcsokit...

Megettem másfél sor tejcsokit és két szaloncukrot diéta alatt. Nagyon ideges lettem. Ezzel most vissza ettem azt amit egész hétem leadtam?

Figyelt kérdés
Hétvégente nagyon nehéz vagyok, sehova nem megyek mert nem tudok hová, edzeni nem tudok mert itthom vannak a szüleim szóval semmit nem csinálok kb és kínomban eszem
2017. febr. 4. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondk el 10 Miatyánkot, és csinálj meg 15 fekvőtámaszt... feloldozást nyersz
2017. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondk = mondj
2017. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10 Miatyánkot nem tudok elmondani, mert abból csak egy van. Max azt az egyet tudom elmondani 10-szer ;))
2017. febr. 4. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem etted vissza, nyugi. Folytasd innen tovább, de ne legyen "á, mostmár úgyis mindegy" gondolatmeneted.
2017. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm szépen!
2017. febr. 4. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy ettől még olyanolyan tempóban fogyhatsz, attól függ, mennyit ettél.

Ezek nem mágikus ételek, amik hizlalnak. A kalóriatöbblet hizlal, más nem.


Amúgy nem tudom, mennyit fogytál a héten, ha 1-2 dekát, akkor azt ezzel bőven visszahízhattad, igen, amennyiben ezeket pluszban etted. Nem biztos, mert lehet, hogy a tested örül a plusznak s az esetleges ch hintáztatástól inkább csak jobb lesz a helyzet. Bár ezzel nem azt akarom írni, hogy előnyös szaloncukrot enni. Mindössze adott esetben a kalóriaegyenleget érdekes módon is változtathatja.


S ha a kalóriák miatt félsz, menj ki egy sétára és kész, ennyit igen könnyű elégetni...

2017. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!