Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? "Édes"anyám olyan...

Mit tegyek? "Édes"anyám olyan fakultációt szeretne rám erőltetni, amit én nem szeretnék.

Figyelt kérdés
Ő nagyon azt szeretné, hogy német faktot vegyek fel, de nem érti meg, hogy nem szeretném és nem is vagyok túl jó németből...Már próbáltam finoman közölni vele, de mára nagyon komoly viták keletkeznek abból ha ez szóba jön.
2017. márc. 26. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
olyan faktot veszel fel amilyet te akarsz. a te jövőd, jogod van felépíteni/elcseszni úgy ahogy te akarod
2017. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
te jelölöd be a papíron, hogy milyen faktot választasz, nem? miért hallgatnál ilyen esedben anyukádra? azt választasz amit akarsz, ő meg jobban jár, ha elfogadja.
2017. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondom én is...de a válasz az, hogy ő dönt mivel kiskorú vagyok...
2017. márc. 26. 21:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ő jóváhagyása is kell hozzá
2017. márc. 26. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint alá kell írnia? Hát szerintem mutasd meg neki az ellenőrződ németből XD Ha nem vagy jó azt neki is el kell ismernie.
2017. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy az mindegy hogy németül nem értesz semmihez vagy magyarul.
2017. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
olyan faktot érdemes választani, ami majd az általad választott egyetemi szakhoz kell. ha nem német nyelvi szakra mész, van hasznosabb is. nyelvet tanulhatsz magas szinten fakt nélkül is
2017. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Töltsd ki a lapot, ahogyan te szeretnéd, aztán próbáld meg aláíratni vele. Ha nem írja alá, nem mehetsz faktra, vagy mi lesz? Legrosszabb esetben visszaviszed aláíratlanul, megmondod, mi az állás. Mivel objektíven neked van igazad, valószínűleg a tanáraid is így fogják gondolni. Ebben az esetben vagy elfogadják a jelentkezésedet szülői beleegyezés nélkül; pl osztályfőnök, igazgató tudomásul vette, és azt mondják, go, vagy behívják az anyukádat és meggyőzik. Ez a formaság amúgy sem arról szól, hogy a szülőnek hatalma van a döntésed felett, hanem arról, hogy tájékoztasd az esszenciális dolgaidról az iskolában. Az aláírásával általában ilyenkor nem is támogatnia/beleegyeznie kell, szimplán csak tudomásul vennie.
2017. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!