Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az önéletrajzban meg kell...

Az önéletrajzban meg kell említeni az egyetemet, főiskolát?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy most munkát keresek, csak államvizsgám van, nyelvvizsgám nincs, ezért van 6,5 év hallgatói jogviszonyom.

De amit vállalni szeretnék: középiskolai érettségi végzettség szükséges.

-ha nem írom bele az egyetemet, akkor létűtőnek tűnök...mit csináltam 7 évig?

-ha beírom, az nem gáz? Nem lehet hátrány?


2010. máj. 12. 11:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináltam 6 évig? otthon ültem?
2010. máj. 12. 12:22
 12/16 anonim ***** válasza:
Írd be, az egyetemet és azt, hogy várható befejezés ideje: xxxx. Gondolom tervezed a nyelvvizsgát, egy köbö időpontot írj bele. Így nem tűnsz léhűtőnek, beírod, hogy az államvizsgád megvan. Mivel a hatályos jogszabályok szerint így nem minősülsz felsőfokú végzettségűnek, elviekben nem kell diplomás fizetést adniuk (ez szokta elriasztani a munkaadókat a diplomásoktól, ha csak érettségizett munkaerőt keresnek).
2010. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"ha már államvizsgád van, akkor diplomád miért nincs?elég rédekes...talán előbb azt tedd le és nem kéne csak érettségis munkára jelentkezned, gratu h 7 évet ellébecoltál az egyetemen, inkább ment volna helyetted más"


Annyira buta vagy, hogy szerintem nem kellene okatási kérdésekben hozzászólnod...

2010. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%

Miért lenne buta? Államvizsgája megvan, de diplomát még nem szerzett, a kérdező is írta!

Annyira nagypofájú emberkék járnak ide, helyette inkbáb menjél dolgozni!

2010. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Amúgy a kérdésre is reagálva:


Hogy-hogy nem tetted még le ennyi idő alatt a nyelvvizsgát?Pénz hiány?Mert szerintem is most a diplomád legyen először is a cél és kaphatsz jobb munkát vele hidd el!

2010. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Az egyetem mellett dolgoztam 2 évig, akkor jártam tanfolyamra. De tanárra most nincs pénzem, így nem tudok úgy haladni, mint kellene. Ezért is szeretnék dolgozni, hogy tudjam a tanárt, a nyelvvizsgát befejezni!

Jövő év tavaszra már meg szeretném csinálni!

2010. máj. 12. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!