Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazából mit veszítünk azzal,...

Igazából mit veszítünk azzal, ha elmegy innen a CEU?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi olyat, ami fájna... Igaz, a legjobban rangsorolt "magyar" egyetem (tulajdonképpen nem is magyar), de igazán hasznos képzés nem igazán van ott. Így is túl sok a bölcsész

2017. ápr. 7. 14:49
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
57%

"Azt irja, hogy hiany van tolmacsbol meg tanarbol. Hidd el valaszolo, hogy ezzel csak a tudomanyokrol valo semmittudasod nyilvanitottad ki."


Inkább te vagy a mérhetetlenül ostoba, ha azt hiszed, hogy egy program, ami kismillió hibát csinál, képes helyettesíteni a képzett tolmácsokat. Próbálj meg valamit lefordítani google fordítóval, és lehetőleg ne angol nyelvre tedd.

Én meg a hozzád hasonlókat unom már nagyon, aki beszabadult valami közkedveltebb szakra, és mindjárt megy a bölcsészszakosok lenézése, mert az milyen menő ugye. Ha pedig azt hiszed, hogy tanárokból nincs hiány, akkor mozdulj ki a számítógép elől, és nézz körbe az iskolákban.

neked is csak ugyanazt tudom mondani: ha szerinted a tolmácsképzés, vagy a tanárképzés büfészak, akkor ülj be szépen egy ilyen szakra, vagy akár oroszra/japánra/kínaira, és végezd el, ha ilyen könnyen megy! Én sem pofázok, hogy "jaj az infósok csak a gép előtt görnyednek egész nap, meg milyen könnyű parancsokat írogatni", mert tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű.

2017. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
38%

Majd azért szólj az Economics mesterszak és PHd hallgatoknak, hogy a mesterszakosok ne menjenek már Top amerikai egyetemekre PHd-zni, meg ne menjenek el nagyon sok pénzért dolgozni, mert nincsen rájuk szükség, egy büfészakra járnak.

A Business School hallgatóknak is mindenképp add majd tudtára hogy semmiképp se járjanak oda, mert nem akarod hogy büfészakosok legyenek a főnökeid.

2017. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
23%
Ezt oktatják a mérnököknek, hogy bújjanak bele a seggükbe és azt higgyék az egyetlen értelmes szakirány a műszaki? Ha elkerülsz egy multihoz, szerinted ki vezeti a vállalatot? Menedzser. Nos, hozzá teszem jó esetben, az adott személy gazdasági szakon végzett. Ha bármi jogi problémád van, beperelnek akármi, a jogász, ügyvéd fogja védeni a seggedet. A bölcsész szakon végző tanárok fogják tanítani a gyerekeidet. Az orvosok fogják megmenteni a semmire kellő életedet te agyatlan. Komolyan nem értem a mérnökök részéről ezt lekicsinylő "kihaénnem" hozzáállást..mi ez valami kisebbségi komplexus?
2017. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Végül nem ment el ez a csodás egyetem, ismét csak az ellenzék riogatott,mint mindig! Kár, hogy csak ezt tudják!
2018. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!