Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Adnátok pár jó tanácsot?

Adnátok pár jó tanácsot?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt állok, emelt biosz a választott tantárgyam és nagyon rettegek. Úgy érzem semmit nem tudok, ha valamit megtanulok 2 nap múlva el is felejtem. 4,4-es átlagom van a gimnáziumba, de folyamatosan csak arra tudok gondolni, hogy mi van ha megbukom...tudnátok segíteni, tapasztalatokat mondani, annyira kétségbe vagyok esve:(

2017. ápr. 15. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fogsz megbukni, de valami oka csak volt annak, hogy emelten választottad a bioszt. :) A kulcs az, hogy az érettségi követelmények alapján haladj (oktatas.hu), sok feladatot oldj, és hidd is el, hogy ezek mind olyan kérdések, amiket a te tudásoddal meg kell tudnod válaszolni, és ne a bukáson görcsölj, hanem azon, hogy mi lesz, ha nem lesz meg a nyolcvan, sokkal jobban tud motiválni. :)
2017. ápr. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz! Nem fogsz megbukni. Ne stresszelj, hidd el, minden menni fog. Én is emelteztem bioszból és ugyanezt éreztem. De szépen eszedbe fog jutni minden, ami kell, amikor meglátod a feladatsort/kihúzod a tételt. Csak az aktuális feladatra koncentrálj, biztosan mindenhova tudsz majd írni valamit. Tudom, hiába mondom, hogy nem kell izgulni, ez ilyenkor nem segít, de akkor is próbálj józanul hozzáállni. Sikerülni fog!
2017. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!