Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tiszta ideg vagyok, nem...

Tiszta ideg vagyok, nem tudom, mit tegyek, lehet, hogy emiatt lecsúszok az ösztöndíjról! Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Szakiskolába járok, szombaton lett volna 2 órám, de nem mentem be. Jó tanuló vagyok, jó a magatartásom, nem vagyok lógós, tavaly év végén díjakat is kaptam a jó eredményeimért, szóval nem link alak vagyok. Nem is azért hiányoztam, mert nem volt kedvem bemenni, családi okok miatt, de nem tudtam betelefonálni a suliba. Erre anyukám kapott ma egy levelet, hogy táppénzes igazolást kell vinnem a hiányzásról, különben igazolatlan lesz a napom, noha van 3 napom, amit szülő igazolhat, ráadásul eleve elég az orvosi igazolás, nem kell táppénzes papírt vinnem. Elvileg 9 igazolatlan óra után nem kapok ösztöndíjat, de félek, hogy így sem, pedig nagy szükségem van arra a pénzre. Hétfőig nem tudok bemenni a suliba intézkedni, az orvosom sem rendel addig. El nem tudom képzelni, mit csináljak...

2012. okt. 31. 12:36
 1/8 anonim válasza:
100%
10 igazolatlan vagy bármi fegyelmi után veszik el. Ha nincs ilyened akkor ne aggódj
2012. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy lógós és ez még elő se fordult, 9 igazolatlan után nem kapsz ösztöndíjat Ez jó esetben is 2 óra volt a leírtak alapján. Akkor miért parázol?
2012. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én már csak ilyen parázós vagyok sajnos. Remélem, tényleg nem lesz semmi következménye.

Egyébként is találtam a házirendben egy ilyet: "Az elméleti oktatásról és gyakorlatról való mulasztást az ellenőrző könyvben, háziorvosi igazolással, szülői igazolással vagy hatósági igazolással a hiányzást követő első osztályfőnöki órán az osztályfőnöknek igazolni kell". Tehát ez azt jelenti, hogy önkényesen nem kérhetnek táppénzes papírt, ha egyébként nem kéne, nem?

2012. okt. 31. 12:48
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Gyanús vagy te nekem. Ha nincs ok a parára, akkor miért keresed ezerrel a kibúvókat? Egyébként meg a mai világban nem tudtál szombaton betelefonálni a suliba, hogy nem fogsz szombaton menni?
2012. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mert elfelejtettem, na. Ennyi az, amiben elismerem, hogy 100 %-ban hibás vagyok.

Nem a kibúvókat keresem, csak nem akarom, hogy olyan miatt elvegyék az ösztöndíjam, amiért nem kéne.

2012. okt. 31. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én azt nem értem csak, hogy egy ilyen telefont maximum 5 perc elintézni, hogy nem volt ennyi időd semmikorse egész délelőtt vagy kora délután??
2012. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az "elfelejtettem" alatt mi nem érthető? A régi sulimban nem volt szokás, most hiányoztam először, eszembe sem jutott, csak utólag.

Hihetetlen, milyen kekec vagy...

2012. nov. 2. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet kekec vagyok, te meg meggondolatlan, most meg nyögheted a dolgot. Mit vársz, isteni csodát? Ha nem tudsz sehova manni intézkedni, akkor kenheted a hajadra, hiába pattogsz itt.
2012. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!