Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti, hogy emlékeztek vissza az...

Ti, hogy emlékeztek vissza az érettségi időszakra?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 10:31
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nem sírom vissza azt az időszakot... bár sok szempontból könnyebb volt de... rengeteg, számomra érdektelen dolgot (humán tárgyak) kellett megtanulnom, amikből az érettségi után (értsd úgy, hogy miután kijöttem a teremből, rá néhány percre), egyetlen szóra sem emlékezntem... és azóta se, szóval ennyi értelem az egésznek. A matekot meg mindig is szerettem, jó is voltam belőle, de érettségin elszámoltam valamit a legtöbb pontszámot jelentő feladatban, és az 2-es lett. Fél évvel később mérnökasszisztensin integrálásból / deriválásból meg 5-ös voltam. Nagy f. szság az egész. 32F
2017. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Írásbelire nem készültem. A választott tantárgyamat 11.-ben megcsináltam az őszi érettségi időszakban. Szóbeliből leginkább a törire meg a magyarra készültem, de voltak olyan tételeim, amiket kb 3 nappal az érettségi előtt szereztem meg. Angolra kb egy délutánt tanultam, mert gondoltam bármit teszek jobb már nem lesz. Elég sok időt tanultam egy huzamban, szóval leültem és órákig fel se keltem. Amúgy általában ha vmi ilyen nagyobb megmérettetés előtt állok mindig megbetegszem, így betegen tanultam. Volt időm elmenni ide-oda, két koncerten is voltam. Igazából paráztam, mert szóban annyira nem vagyok jó, de így utólag visszagondolva jó volt. Szóbelis napok közül már az első nap az első csoportban voltam, szóval hamar túl is estem rajta, nagy megkönnyebülés volt. Így utólag visszagondolva egy 9modulos okj-hoz meg egyetemi félévi vizsgákhoz képest semmi nem volt. De persze mindig az tűnik nehéznek, ami éppen előttünk van.
2017. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!