Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak hogy vegre jobb...

Lumia 532 kérdése:

Mit csinaljak hogy vegre jobb kedvem legyen?

Figyelt kérdés
se barataim se parom se munkam se semmi raadasul haszontalan vagyok egy semmirekello aki semmihez se ert, ha a jovomre gondolok rosszul vagyok es szomoru szivesen kinyirnam magam csalad miatt nem teszem mit tegyek hogy ne gondoljak mindig erre es jobban legyek? am semmi ertelme nincs hogy elek mar unom a banant F

2016. aug. 20. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nincsenek barátaid? Miért nincs munkád? Miért nincs párod? Miért nem értesz semmihez?

Nekem is vannak ezekkel problémáim, de válaszokat mindenre tudok, ami már megkönnyíti hogy az ember tegyen ellene.

2016. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd a YOUNOW.COM-on azta sok marhát :D


Nekem mindíg jobb kedvem lesz amikor látok egyeseket fullra lealjasodni..

2016. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"raadasul haszontalan vagyok egy semmirekello aki semmihez se ert"


itt kellene kezdeni a változást. Tanulj valami olyan szakmát, amire van kereslet, és érdekel. Manapság sok olyan szakma van ami ingyen elvégezhető. Ha lesz szakmád, munkád, az önbecsülésed is jobban helyre áll majd.

2016. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4/4

ja csak az egész nem más mint egy önámítás!


Tod miben mérik a megbecsülést? $$$ - ban!

A hétköznapi hősök senkit se érdekelnek...

Ez egy ilyen világ..

2016. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 rossza tapasztalataid vannak? Hát nekem is - de nem adom fel. Ugyanakkor tapasztalatból tudom, hogy amikor nem volt munkám (években mérhető) és olyan szakmám, amivel el tudtam volna helyezkedni, az rányomta a bélyegét az önbecsülésemre. Az egzisztenciális biztonság, egy szakma nagyban dob az életlátásodon. Hallottál a Maslow piramisról? Addig nem tud magasabb rendű dolgokra gondolni, foglalkozni az ember, amíg az alap szükségletei kielégítetlenek. Ezért akinek nincs munkája, egzisztenciális biztonsága (alapszükséglet), az elszigetelődik, nem tud baráti egyéb szociális kapcsolatokat kötni.


Lehet, hogy vannak, akik €€€-ban (nem találtam a dollár jelet :), mérik a megbecsülést, nem kell az ő értékrendjüket követni.

2016. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!