Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valamelyikőtök jelentkezett...

Valamelyikőtök jelentkezett idén (2017) az Állatorvostudományi egyetemre? Hogy sikerültek az írásbelik?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon remelem hogy jók lettek .. Te milyenre számítasz? Csak az áte re jelentkeztel?
2017. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem jól sikerültek az írásbelik, 80% felett lesz remélhetőleg mindkét emelt, az elég kell legyen :D megjelöltem még az orvosikat is, de az állatorvosira szeretnék mindenképpen járni!

Te megjelöltél még valamit?

2017. máj. 23. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jeloltem.
2017. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szorítok értetek, remélhetőleg gólyatáborban találkozunk. :)

Ha pedig már végeztetek az érettségivel, akkor pihenjétek ki6 magatokat a nyáron.


- egy tavaly felvett hallgató.

2017. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Juj mesélnél az egyetemről? Hátha ad még egy kis kitartást a fináléban... :D
2017. jún. 6. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem baromi jó hely, furán fog hangzani, de szeretek bejárni (persze csak szorgalmi időszakban, a vizsgaidőSUCK). :D

Hangulatos, élvezhető az anyag (nagyja) és ha jó évfolyamotok lesz, akkor rengeteget tudtok bulizni (persze ezt is inkább szorgalmi időszakban). :)

Arról nem is beszélve, hogy egy tök jó belső érzést ad, ha arra gondolsz, hogy mivel is fogsz foglalkozni.

Persze nem csak játék és szórakozás, ugyan még csak első éves vagyok, de vannak tárgyak, amikre komolyan kell készülni, de ez szerintem nem meglepő.

Így hirtelen ennyi, ha van még valami, ami érdekel, akkor írj nyugodtan (nem ígérem, hogy aznap válaszolok rá, eléggé szorítanak a vizsgák, de igyekszem). :)

2017. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!