Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem szeretnék...

Mit tegyek? Nem szeretnék megbukni.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szoval,leirom igy nagyjabol a lenyeget.

8.osztalyos vagyok es a tanulmanyi atlagom kozepes korul mozog a felevi 3,44 volt.

Biologiabol bukasra allok,es a tanar is minden aron megakar buktatni.

Szoval mar legalabb het "javito" dolgozatot irtam neki.

Hogy mindegyikre feltudjak keszulni olyan osztalytarsaim jegyzeteit kertem el akik masodszorra vagy elsore mar otost irtak de en ezeket eddig hiaba tanultam meg es irtam le mindegyik egyes lett.

Mar teljesen elvagyok keseredve hogy mit irjak dolgozatba hiszen barmit irhatok nem fogadja nekem el,nem akarok megbukni mert a jovomrol van szo nem mindegy hogy minek tanulok.

Olyan szakra jelentkeztem ahol 4 ev alatt egyszer sem lesz biologiam...de ezt komolyan mondom..egyszer sem.

A dolgozataimat nem kapom ki.

Egyetlen dolgozatomat tudtam elhozni amit megmutattam a szuleimnek.

Azt mondtak hogy otost nem erdemel de bukast sem.


Mit tegyek?

Penteken lesz biosz azt mondta feleltet de en mar elore felek hogy nem jut majd eszembe semmi es ha jol is felelek nem fogja elfogadni...

Ja es meg annyit hozza tennek hogy soha nem szoltam hozza egy rossz szot sem szoval nem lehet arra fogni hogy azert ilyen mert paraszt voltam


Elore is koszi es bocsi hogy hosszu lett illetve hogy nem irtam ekezeteket.



2017. máj. 23. 22:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Es meg igy utolag annyi hogy a vertol es tarsaitol rosszul vagyok szoval ezert nem is szivlelem ezt a tantargyat.
2017. máj. 23. 22:55
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnökhöz kellene menni az ügyeddel , ha nem vezet semmire akkor az igazgatóhoz...
2017. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az osztályfőnöknél és az igazgatóságnál kell megérdeklődni. Egyébként, nem akarlak elkeseríteni, de nem biztos, hogy egyetlen biosz órád se lesz, hiába mész más irányú szakra.
2017. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnök, igazgató, KLIK, gyámügy. Ezeken a helyeken kérhetsz segítséget te vagy a szüleid. Igazságtalanul ad 1-est, vizsgálják felül a dolgozataidat. Sokkal többet feleltet, mint másokat és sokkal több dolgozatot kell írjál, mint a többieknek, ez hátrányos megkülönböztetés, már-már zaklatás.
2017. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!