Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy bajba vagyok de már csak...

Nagy bajba vagyok de már csak 3 hét? Kicsit hosszú lesz de nem tudok mit tenni.

Figyelt kérdés
szóval 8.os vagyok de nagyon borzasztó a sulim( nem a osztálytársaimmal és a haverjaimmal van baj) hanem a tanáraimmal ( mindenki ezt mondja de ezt már nem bírom ki) most nem kezdek sztorikat leírni mert minden napos ez a kötekedés velem. azért írok ide mert segít nekem ebbe. anyum is tanár és ezért soha nincs igazam. én meg tűrjem.... de már 4 éve. és most így utolsó év végére kezdem feladni. és nagyon sok olyan szabálytalanságot követ el az iskolám meg a tanárjaim amivel és nagyon visszatudnék élni. pl: kompetencia. már jártam pszichológushoz is (azt mondta semmi bajom nincs csak iskola váltás kéne de ez már mindegy) valaki tudna valamit ajánlani? mert most egész életembe erre emlékezek az általánosról és ilyen véleményem legyen?

2017. máj. 25. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Mostmár mit akarsz tenni őszintén? 3 hét van hátra és elballagsz. Ha eddig tűrtél akkor ne most vágd magad alatt a fát azzal, hogy valami butaságot csinálsz. Ez ilyen, rossz 4 év volt de hátha a folytatás jobb lesz.
2017. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de már bennem annyi dű van. és 3 hét alatt tönkre tesznek mert egyre és egyre és minden nap rosszabb
2017. máj. 25. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva jók lettek volna a példák, mert így elég nehéz neked igazat adni. A tanárok nem kiszúrni akarnak a diákokkal, csak megnevelni őket. Nyilván a te károdra nem fognak semmit tenni, miért kivételeznének veled? Nekik nem céljuk, hogy a diákok megutálják az iskolát, úgyhogy el sem tudom képzelni, hogy miért szenvedsz ennyire. 3 hét van.. Ha eddig bírtad, nehogy már most akarj iskolát váltani. Ha annyira rossz, akkor írasd ki magad egy hétre az orvossal valami betegségre hivatkozva, annyival is nyersz egy kis időt, nem hiszem, hogy ebben az utolsó hónapban fogtok valami iszonytatóan fontosat tanulni amiről lemaradnál.
2017. máj. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megértem hogy elkeseredett és dühös vagy, de gondolkozz egy kicsit. Három hét, már egy hónap sem. Ennyit kibírsz még, ha már eddig sikerült. A legnagyobb hülyeség a világon hogy most törsz meg nekik. :D Ne add fel. :)
2017. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek. pedig soha nem szólok vissza semmi de ugyanúgy megy a kötekedés.(megjegyzem csak pár tanár)
2017. máj. 30. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!